Yaşam

Ayşe Kıroğlu gözyaşlarıyla uğurlandı

Ayşe Kıroğlu gözyaşlarıyla uğurlandı
16.12.2015 15:52
| | |
7781

Kanlıca Muhtarı Yusuf Kıroğlu'nun eşi Ayşe Kıroğlu, böbrek yetmezliğinden hayata gözlerini yumdu

Kanlıca Muhtarı Yusuf Kıroğlu'nun eşi Ayşe Kıroğlu, böbrek yetmezliğinden hayata gözlerini yumdu

Bir süredir Sakarya'da tedavi gören Ayşe Kıroğlu, böbrek yetmezliğinden dolayı henüz 52 yaşında yaşama gözlerini yumdu. Kanlıca Muhtarı Yusuf Kıroğlu'nun eşi olan Ayşe Kıroğlu, 2 çocuk annesiydi. Ayşe Hanım'ın özellikle sosyal yönünün güçlü olduğunu kaydeden Beykoz'un Ebru Ustası Nezahat Koptagit, Dost Beykoz'a özel yaptığı açıklamada şöyle dedi:

"Ayşe'yi çok uzun zamandan beridir tanırım. Hayatımda gördüğüm en dürüst insanlardan birisiydi. Herkesin yardımına koşardı. Haksızlığa asla gelemeyen; kim olursa olsun haksız olanla mücadele eden bir arkadaşımızdı. Çok kitap okurdu. Üzüntümüz çok büyük... Huzur içinde yatsın..."

‘Cenazeye çok sayıda muhtar ve STK temsilcisi katıldı’

Öte yandan Ayşe Kıroğlu için Kanlıca'daki İskender Paşa Camii Külliyesi'nde bir tören düzenlendi. Beykoz Belediye Başkan Yardımcıları Muharrem Kaşıtoğlu ve Salim Öztürk'ün de yer aldığı törene, Beykoz Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Hüsnü Kolcu, Yenimahalle Muhtarı Nevzat Cebeci, Soğuksu Muhtarı Muammer Aydınoğlu, Çiğdem Muhtarı Murat Erdal, Göksu Muhtarı Arzu Ulubent, Anadoluhisarı Muhtarı Güzin Merve, Çubuklu eski Muhtarı Şenel Ustabaşı, AK Parti Yönetim Kurulu eski Üyeleri’nden Mithat Güner, ve çok sayıda STK temsilcisi ile muhtar katıldı.

Kanlıca Muhtarı Yusuf Kıroğlu'nun eşi Ayşe Kıroğlu'nun iki çocuğu ve yeğeni, merhumenin tabutunun yanından bir an olsun ayrılmadı. Öğle Namazı'nda müteakip kılınan Cenaze Namazı'nın ardından Ayşe Kıroğlu'nun cenazesi, omuzlar üstünde taşınarak Beykoz Belediyesi'nin tahsis ettiği cenaze aracına taşındı. Ardından merhume Ayşe Kıroğlu’nun cenazesi, Kanlıca Mezarlığı’na defnedildi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber, Cenaze, Vefat, Kanlıca Muhtarı, Ayşe Kıroğlu, Kanlıca Mezarlığı, Yusuf Kıroğlu

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"