Spor

Aysal’dan Çelikbilek’e tebrik ziyareti

Aysal’dan Çelikbilek’e tebrik ziyareti
2014.08.11 00:00
| | |
5065

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Ünal Aysal, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’i makamında ziyaret ederek, 30 Mart seçim başarısı nedeniyle tebrik etti.

Yaklaşık bir saat süren ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, “Türkiye’nin gururlarından ve güzide kulüplerinden biri olan Galatasaray Spor Kulübü’nün Başkanı Sayın Ünal Aysal’ı, Beykoz’da ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Kendileri nezaket göstererek tebriklerini ilettiler. Teşekkür ediyoruz. İlçemizde yatırımları ve projeleri de bulunan Galatasaray SK, tüm branşlarda profesyonel hizmetler veren ve başarıları tüm dünyaca tanınan bir takım. Kendilerine sportif çalışmalarında başarılar diliyor. Nazik ziyaretleri dolayısıyla da bir kez daha teşekkür ediyoruz” dedi.

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal ise istikrara vurgu yaparak, Başkan Yücel Çelikbilek’in geçen dönemde olduğu gibi bu dönemde de başarılı çalışmalarına devam edeceğinden şüphe duymadıklarını belirtti. Beykoz’un Galatasaray için oldukça önemli bir ilçe olduğunu kaydedenÜnal AysalRiva projemiz bizim için çok önemli bir yatırım. Bu konuda çalışmalarımız sürüyor. Başkan Çelikbilek ile işbirliği içinde çalışmaya devam edeceğimiz için mutluyuz. Her konuda desteklerimizin süreceğini ifade ederken, kendisine de yeni dönemde başarılar diledi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberleri, Yerel Seçim, Galatasaray, Tebrik, Ünal Aysal, Yücel Çelikbilek, Ziyaret

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"