Ayla Çelik, Aynalı Dolap için Beykoz Riva’yı seçti

  • 22.01.2017 15:50
  • Güncelleme: 08.03.2020 16:41
  • Okunma: 9919 kez
  • Yorum: 0
Türk Pop Müziğinin ünlü sanatçısı Ayla Çelik, “Aynalı Dolap” şarkısının klipi için Beykoz Riva sahillerini tercih etti.
Ayla Çelik, Aynalı Dolap için Beykoz Riva’yı seçti

Bayan Çelik, klipin tanıtımı için Riva sahillerinde çarpıcı pozlar verdi.

Türk Pop Müziği’ne kazandırdığı sayısız hit şarkıyla adından sıkça söz ettiren ve Sony Music Türkiye etiketi ile yayınlanan albümü ‘Ben’ ile en çok dinlenilenler arasında yer alan Ayla Çelik, albümünün dördüncü klibi ‘Aynalı Dolap’ ile izleyicilerin karşısına çıkıyor… 

‘Bağdat’ şarkısı ile 7’den 70’e herkesin gönlünde taht kuran ve yılın şarkısı ödüllerinin tek sahibi olan Ayla Çelik, albümünün son klipini bir diğer sevilen duygusal şarkısı ‘Aynalı Dolap’a çekti. Riva sahilinde ve ‘Aşk-ı Memnu’ dizisinin çekildiği Taş Ev’de tamamlanan çekimlerde Ayla Çelik tek başına kamera karşısına geçti. Ünlü ressam Yahya Bağcı’nın ‘Vitrin’ tablosunun kullanıldığı klipte; ayrılık acısı sıcacık bir film tadında ekranlara yansıtılırken, klibin yönetmenliğini daha önce ‘Bağdat’ ve ‘Altın Sarısı’ kliplerinde de birlikte çalıştıkları Bedran Güzel üstlendi.

Sözleri kendisine, bestesi Gökhan Tepe’ye ve düzenlemesi Mustafa Ceceli’ye ait olan ‘Aynalı Dolap’ klibiyle Youtube ve tüm müzik kanallarında dinleyicilerle buluşan Ayla Çelik, hız kesmeden yeni albümü için çalışmalarına başladı!

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: beykoz haber, aynalı dolap, ayla çelik, riva

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz