Ayhan Aşan her Çarşamba Kanlıca Paysage'de

  • 08.12.2016 09:24
  • Güncelleme: 08.12.2016 09:26
  • Okunma: 12065 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Kanlıca Paysage’de her Çarşamba Ayhan Aşan ile Türk Müziği gecelerinin ilk galası yıldızlar geçidi eşliğinde gerçekleştirildi.
Ayhan Aşan her Çarşamba Kanlıca Paysage'de

Türk Müziği'nin güçlü sesi Ayhan Aşan her Çarşamba Türk Müziği sevenler ile Kanlıca Paysage’da buluşuyor.

Bu buluşmanın gala gecesinde sanatçı dostları Ayhan Aşan’ı yalnız bırakmadı.

Türk Müziği’nin en seçkin eserlerinin seslendirildiği gecede Ayhan Aşan’ı dinlemeye gelen,  Nil Burak, Sami Aksu, Ahmet Selçuk İlkan, Seda Okuyucu, İlhan Gül, Zühre Dalmaz, Asena, Mahmut Mardinli, Pınar Soykan ve Saraynur sanatçıya  sahnede de eşlik etti.

Gecede yaşanan en büyük sürpriz ise Ahmet Selçuk İlkan’a yapılan doğum günü kutlaması oldu.

Doğum günü pastasını sanatçı dostları ve Ayhan Aşan ile birlikte kesen ünlü söz yazarı ve şair duygusal anlar yaşadı. ‘Şair de olsam şu anda sözcükleri sıralamakta zorlanıyorum’ diyen Ahmet Selçuk İlkan, Zühre Dalmaz’In kadife sesi eşliğinde sevilen şiirlerinden bir demet seslendirdi.

Gazino programı gibi gerçekleşen bu gala gecesine katılanlar arasında, sanatçıların dostu, eski menajer ve Dalmaz Center`in sahibi, ünlü işadamı İnşaat Mühendisi Mehmet Dalmaz- Zühre Dalmaz çifti, Yavuz Sabaz, müzisyen ve besteci Ayhan Çakar, İşadamı Hayyam Garipoğlu ve eşi, Dortmund Gramofon Gazinosu'nun sahibi Hasan Dere ilk göze çarpan isimler arasındaydı. 

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz