Aydın Düzgün’den Şaban Tören’e ağır ithamlar

  • 0
  • 4867

Geçtiğimiz günlerde yapmış olduğu ağır eleştirilerle CHP Beykoz İlçe Yönetimini kongreye davet eden Şaban Tören’e Aydın Düzgün’den cevap geldi.

Konuya ilişkin yazılı bir açıklama yapan Aydın Düzgün, Şaban Tören’in eleştirilerinin CHP Beykoz İlçe Teşkilatı’nı karıştırmak için bir proje olduğunu ve bu görevinde kendisine Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın tarafından verildiğini iddia etti.

Ayrıca eleştirilerin, karalama, yalan ve iftira olduğunu ifade eden Aydın Düzgün, Şaban Tören’in miadı dolduğunu ve tedavülden kalktığını söyledi.

Aydın Düzgün açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

Beykoz Kamuoyuna: Bu açıklamayı yapmak, artık maalesef bir zaruret hâline gelmiştir. Bazen hoş eleştriler, bazen de kızdığımız eleştiriler hayatın içinde, yaşamın akışında olan eleştirilerdir. Fakat; karalama, iftira, yalan içeren, arkadan dolanarak yapılan işler, Bu tür davranışlar, normal insan davranışı tabii ki olmaz, olmamalıdır. Peki, böyle insan örnekleri yok mu? Tabii ki var, bunlardan sadece bir tanesi olan ŞABAN TÖREN adlı şahsın (Miadı geçmiş,bir başka deyişle tedavülden kalkmış, Beykoz’dan göçmüş biyografisini kısaca anlatmaya çalışacağım. A) Şaban Tören bir sendikacı olmasına karşın aslında işçi düşmanı biridir. B) İşçileri, birbirine düşüren “civciv sarısı” bir sarı sendikacıdır. C) Şaban Tören, solcuyum diyen ancak sola ve CHP’ye hiçbir zaman oyu nasip olmamış özel bir türdür. D) Şaban Tören, AKP var olduğundan bu yana AKP’ye oy vermiş özel bir türdür. E) Şaban Tören, Beykoz vakfını yöneticilerinin haberi olmadan AKP’li Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’e para karşılığı satmış özel bir türdür. F) Şaban Tören, her zaman emekçilerin yerine sermayenin sözcüsü olmuştur. G) Şaban Tören, SHP Belediye Başkanı Şevket Arıkan’ın odasına çöp döktüren birisidir. H) Şaban Tören, 2009 CHP Beykoz Belediye Başkanı adayına “oy verenin, verdirenin…” deyip, AKP’li Yücel Çelikbilek’e oy veren, verdiren birisidir. Şimdide, oy vermediği, verdirmediği 2014’te CHP adayı olamadığı için MHP aday olan (A.K.)’yi aday yapmak peşine düşmüş olan bir kişidir. Şaban Tören AKP’li Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın’ın CHP’yi karıştırma ihalesini alan kişidir. K) Partililerin Tören hakkında “Kendi hâline bırakın, Bu saatten sonra tıbbi müdahaleye cevap verecek durumda değil” dediği için Şaban Tören’in söylediğini her sözün gerek BEYKOZ gerekse DİKİLİ halkının görmezden gelmesini tavsiye eder,  

Tüm halkımızın Şaban Tören’e “He, He” diyerek geçiştirmesini diler sevgi ve saygılarımı sunarım. Aydın Düzgün CHP BEYKOZ İLÇE BAŞKANI

İLGİLİ HABER: CHP Beykoz İlçe Örgütü darmadağın olmuş

 
Beykoz’da donanma komutanıydı Deniz Kuvvetleri Komutanı oldu
Önceki Beykoz’da donanma komutanıydı Deniz Kuvvetleri Komutanı oldu
Erdoğan Beykoz'daki süt annesini ziyaret etti
Sonraki Erdoğan Beykoz'daki süt annesini ziyaret etti