Aydın Düzgün'den İl Başkanına 'yalancısın'

  • 0
  • 6663
Aydın Düzgün'den İl Başkanına 'yalancısın'
Aydın Düzgün'den İl Başkanına 'yalancısın'

CHP Genel Merkezi tarafından görevden alınan Beykoz eski İlçe Başkanı Aydın Düzgün, Canan Kaftancıoğlu'na 'yalancısın' dedi.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve ilçe başkanlarının görüştüğü iddiasının ardından, CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün kısa süre sonra görevden alınmıştı.

Konu hakkında konuşan Düzgün, görevden alma konusunda CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nu suçladı. Eksik işlem yaparak görevden alma girişiminde bulunduğunu iddia ettiği Kaftancıoğlu hakkında, "Sen yalancısın" ifadelerini kullandı.

İlçe problemlerinin konuşulduğu belirtilen toplantıya katılmadığı öne sürülen CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün ve ilçe yöneticileri, bu iddianın ardından kısa süre sonra CHP Genel Merkezi tarafından görevden alındı.

Canan Kaftancıoğlu'na tepki gösteren Düzgün, sosyal medyada yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

"Canan Kaftancıoğlu sen yalancısın görevden alamadığın halde CHP Genel Merkezimize 'aldım' diyerek yalan söyledin yalancısın"

Görevden alınan ilçe yöneticilerinden Hakan Kanpara ise kongreye kısa süre kala görevden alınmalarına tepki göstererek şu ifadeleri kullandı:

"Seçimle gelenin seçimle gittiğini her mecrada savunan bizler, hak, hukuk ve adalet mücadelesi verdiğimiz, CHP Beykoz İlçe Başkanlığındaki görevimizden başkan ve tüm yöneticiler olarak kongreye 45 gün kala bugün MYK kararıyla görevimizden alındık."

Seçimler sürecinde görev aldıkları için Teşekkür Belgesi gönderildiğini söyleyen Kanpara, "Bugün gelen başarı belgesi ile aynı gün görevden alınmamız… İroni" açıklamasını yaptı.

Haber Merkezi

Beykoz'un 115 yıllık çınarı kongreye gidiyor
Önceki Beykoz'un 115 yıllık çınarı kongreye gidiyor
Beykoz'da tohumu getir fideyi götür dönemi başladı
Sonraki Beykoz'da tohumu getir fideyi götür dönemi başladı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz