Aydın Düzgün’den Beykoz 1908’e geçmiş olsun ziyareti

  • 0
  • 4991
Aydın Düzgün’den Beykoz 1908’e geçmiş olsun ziyareti
Aydın Düzgün’den Beykoz 1908’e geçmiş olsun ziyareti

Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün Beykoz 1908 A.Ş futbolcularını antrenman sırasında ziyaret etti.

Geçen hafta sonunda İBB Bayrampaşa Stadında oynanan ve çıkan olaylar nedeni ile yarıda kalan Gaziosmanpaşaspor maçına vurgu yapan Düzgün, "Futbol sahalarında rastlamak istemediğimiz görüntüleri görmek hepimizi üzdü. Beykoz 1908 Futbol Takımına geçmiş olsun dileklerimi iletmek istiyorum. Bu tür görüntülerin bir daha yaşanmaması için ilgili kurumların gereken önlemleri almasını bekliyoruz" diye konuştu.

Beykoz 1908 Başkanı Zeki Aksu ziyaretten memnunluk duyduklarını söylerken, "Bu zorlu süreçte bizim herkese kapımız ardında kadar açık. Aydın Düzgün Başkanı teşekkür ediyoruz, örnek teşkil edecek anlamlı bir ziyarette bulundu. Kendisini Cumartesi Günü oynayacağımız Ayazağaspor maçında da yanımızda görmeyi arzu ediyoruz" diye konuştu.

Aydın Düzgün özel bir geçmiş olsun dileğini de Gaziosmanpaşaspor maçında saldırıya uğradığı görüntüleri ile televizyon ekranlarında herkesi üzen Yasin Küçük'e iletti.

CHP İlçe Başkanı Aydın Düzgün Cumartesi günü Beykoz Stadında oynanacak Ayazağaspor müsabakası için başarı dileklerinde bulunurken ziyaret sonunda beraberinde getirdiği baklava tepsisini iletti.

Spor Servisi

Beykoz’un gururu Çubuklu yine finallerde
Önceki Beykoz’un gururu Çubuklu yine finallerde
Beykoz'da binler 19 Mayıs Gençlik Bayramı için yürüdü
Sonraki Beykoz'da binler 19 Mayıs Gençlik Bayramı için yürüdü
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz