Eğitim

Atölye Gülceren, Otağtepe'de açıldı

Atölye Gülceren, Otağtepe'de açıldı
04.06.2016 17:36
| | |
9641

Foto galeri Video galeri

Beykoz'un yakından tanıdığı Gülceren Kırtasiye, sanatsal çalışmaların gerçekleştirildiği atölyesini büyütüp, yeni bir mekân kiraladı.

Daha önce Dost Beykoz'un bir kaç kez gündeme taşıdığı ve özellikle Sevda Altıparmak'ın gayretleriyle bir kırtasiye dükkanı olmanın ötesine geçen Gülceren Kırtasiye, bodrum katında bulunan atölyesini 20 metre ileride bir dükkana taşıdı. Açılış kurdelesini Fatma Güllü ve çocuklarla birlikte kesen Gülceren Kırtasiye'nin Sahibi Sevda Altıparmak, oldukça heyecanlıydı. Yıllardır kendisine büyük bir destek veren ve emeklerini takdir eden semt halkı ise çocuklarıyla beraber açılışa geldi ve Sevda Altıparmak'a destek verdi. Atölye Gülceren'in açılışını ise yalnızca Dost Beykoz izledi.

Beykoz Otağtepe'de 10 yılı aşkın bir süredir faaliyetlerine devam eden Gülceren Kırtasiye, 'atölye' haline getirdiği kırtasiyenin bodrum katından taşındı. Hem çocuklar hem de ailelerinin katıldığı güzel bir açılış gerçekleştiren Sevda Altıparmak, bundan sonra sanatsal faaliyetlerini ve özellikle çocukların büyük keyif aldığı resim atölye çalışmalarını yeni yerlerinde devam edeceklerini kaydetti. Ücretsiz olarak verdiği 'ahşap boyama' kurslarının yanı sıra ücret karşılığı Beykozlulara profesyonel hizmet de veren Gülceren Kırtasiye, bundan böyle atölye çalışmalarını, kırtasiyenin 20 metre ilerisinde bulunan Atölye Gülceren'de gerçekleştirecek.

'Geçen yılın Başarı Sertifikaları dağıtıldı'

Gülceren Hobi Sanat Merkezi'nden 2015-2016 Eğitim ve Öğretim yılında katılımla birlikte gösterdiği çaba nedeniyle çocuklara 'Başarı Ödülü' verilirken, sertifikaları Resim Öğretmeni Fatma Güllü dağıttı. Artık çalışmalarını Atölye Gülceren'de gerçekleştirecek olan çocuklar ise sertifikalarını alırken Dost Beykoz'a özel poz verdi.Haber Merkezi

WhatsApp İhbar Hattı:
0 (541) 464 6673

Anahtar Kelimeler: Güleceren Kırtasiye, Otağtepe, Kırtasiye

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"