Aşkın Yolculuğu Beykoz'da anlatıldı

  • 0
  • 12341

TRT 1’de 19 Ocak’ta yayınlanmaya başlayacak ‘Yunus Emre Aşkın Yolculuğu’ isimli dizinin tanıtım toplantısı, Beykoz Kundura Film Platoları’nda gerçekleştirildi.

TRT 1’de 19 Ocak’ta yayınlanmaya başlayacak ‘Yunus Emre Aşkın Yolculuğu’ isimli dizinin tanıtım toplantısı, Beykoz Kundura Film Platoları’nda gerçekleştirildi.

‘Yunus Emre Aşkın Yolculuğu’ adlı dizinin yapımcısı Mehmet Bozdağ, “Yunus’u, Mevlana’yı anlatan projeleri çok önceden yapmamız lazımdı, geç kaldık” dedi.

Toplantıya dizinin yapımcısı Mehmet Bozdağ, yönetmen Emre Konuk ve dizinin oyuncuları katıldı. Oyuncular, tanıtım toplantısına dizide giydikleri kostümlerle katıldı. Dizinin yapımcısı Mehmet Bozdağ, “Hazreti Yunus’u, onunla beraber onun kültür ve irfan dünyasını ekrana getirmek başlı başına bir sorumluluk ve mesuliyet duygusunu da beraberinde getiriyor.

Bu duygu ve düşüncelerle projemizi hayata geçirirken, uzun ve meşakkatli bir ön hazırlık süreci oldu” dedi. Bütün projelerin sinemaya aktarılarak dünyanın birçok yerinde gösterilmesini sağlamak gerektiğini vurgulayan Bozdağ, “Yunus Emre’yi, Mevlana’yı bugüne kadar bizim çoktan yapmamız lazımdı. Maalesef çok geç kaldık. Bizim birçok değerimiz var. Yunus Emre projesini de sinemaya taşımayı düşünüyoruz” diye konuştu. Yunus Emre rolünde oynayan Yusuf Gökhan Atalay ise seyirciye seslenerek, “Biz Yunus Emre’nin aşkını değil, aşka yolculuğunu anlatıyoruz. Yani nereden nereye geldiğini anlatıyoruz” dedi. 

İHA

Beykoz'da ki Külliye'ye bilirkişi incelemesi
Önceki Beykoz'da ki Külliye'ye bilirkişi incelemesi
Beykoz elektrik kesintileri (11-12-13 Aralık 2023)
Sonraki Beykoz elektrik kesintileri (11-12-13 Aralık 2023)
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz