Asırlık Çınar Beykoz’da sezonun ilk antrenmanını yaptı

  • 0
  • 4641
Asırlık Çınar Beykoz’da sezonun ilk antrenmanını yaptı
Asırlık Çınar Beykoz’da sezonun ilk antrenmanını yaptı
Asırlık Çınar Beykoz’da sezonun ilk antrenmanını yaptı

İstanbul Süper Amatör Lig takımlarından Anadoluhisarı İdmanyurduspor 2023-24 Sezonunun ilk antrenmanına yaptı.

Anadoluhisarı Akademi Stadındaki ilk çalışmada eski ve yeni toplamda 22 futbolcu katıldı.

Ekrem Albayrak'ın antrenörlüğünü, Burkan Satır'ın ise Yardımcı Antrenörlüğünü yaptığı Beykoz temsilcisinde ilk çalışma oldukça neşeli geçti.

Yaklaşık Bir buçuk saat süren çalışmanın ardından yönetimden tatlı sürprizi vardı. Yeşil-Sarılı ekibin Teknik Sorumlusu Ekrem Albayrak ilk çalışmanın ardından yaptığı açıklamada sezonun takımları için kazasız, belasız sakatlıkların olmadığı şekilde geçmesini dilediklerini söyledi.

“Geçen sezonki kadromuzda birçok oyuncumuz ile bu sezon da devam ediyoruz.” diyen Albayrak,  “Tabii ki önümüze uzun bir hazırlık süreci olacak, bu süre zarfından antrenmanlarımıza çıkan takıma dahil olan isimlerin yanı sıra ayrılanların da olması normal. Pazartesi gününden itibaren klasik sezon başı antrenman programımızı Polonezköy'de yapacağımız kros çalışması ile başlatacağız." İfadelerine yer verdi.

Anadoluhisarı İdmanyurdu Spor Kulübü Başkanı İlker Güner ise kuruluşlarının 110. yılında şampiyonluğa oynayacak bir kadro yapma düşüncesinde olduklarını ifade etti.

“Teknik kadromuzun belirlediği isimleri kadromuza dahil etmeye başladık. Bazı futbolcular ile görüşmelerimiz devam ediyor.” ifadelerini kullanan Güner, “Anadoluhisarı camiasına yakışan bir kadro ve maçlar ile şampiyonluğa ulaşmak istiyoruz. Çok güzel ve bir birini tamamlayan bir yönetim kurulumuz var. Takıma katkıda bulunacak sponsorlukları yapmak üzereyiz" diye konuştu.

Haber Merkezi

MHP Beykoz'da Çömlekçi ile yola devam edecek
Önceki MHP Beykoz'da Çömlekçi ile yola devam edecek
CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan'ın annesi vefat etti
Sonraki CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan'ın annesi vefat etti