Artvinliler bu kez Beykoz'da buluştu

  • 0
  • 9319
Artvinliler bu kez Beykoz'da buluştu
Artvinliler bu kez Beykoz'da buluştu
Artvinliler bu kez Beykoz'da buluştu
Artvinliler bu kez Beykoz'da buluştu

Geleneksel olarak her yıl Ramazan ayında hemşerilerine sofra kuran Artvinliler Hizmet Vakfı, bu yıl iftar yemeğini Beykoz'da verdi.

İBB Koru Tesisleri'nde gerçekleştirilen iftar yemeğine, AK Parti Artvin Milletvekili İsrafil Kışla da katılırken, Vakıf Başkanı Hakan Bekarve eşi Zerrin Bekar ile Beykoz Artvinliler Dernek Başkanı Mehmet Uzun gece boyu tüm konuklarla tek tek ilgilendi. Artvin Milletvekili'yle yan yana oturan gecenin davetlilerinden Acarlar Şirketler Topluluğu Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Acar ise İsrafil Kışla ile uzun süre sohbet etti. Ulusal medyadan Kanaltürk de gecede çekim yaparak, iftar yemeğini haberleştirdi.

Artvinliler Hizmet Vakfı'nın geleneksel iftar yemeğine, AK Parti Artvin Milletvekili İsrafil Kışla, İşadamı İsmet Acar, Şişli İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Mücahit Yentür, Beykoz İlçe Milli Eğitim Müdürü Kazım Bozbay, Beykoz Halk Eğitim Müdürü Beycan Kal, İBB Mezarlıklar Müdürü Adem Avcı ve Yardımcısı Mine Emirzade, Emekli Vali Sami Seçkin, Macahel Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Doç. Dr. Veysel Yılmaz, Beykoz Artvinliler Dernek Başkanı Mehmet Uzun ile Yönetim Kurulu Üyeleri, Artvinli sanatçılar Yaşar Kabaosmanoğlu ve Bayar Şahin'in yanı sıra Artvinliler katıldı.

Yemek sonrası bir konuşma yapan Vakıf Başkanı Hakan Bekar, birlik ve beraberlik mesajları vererek, "Son yıllarda toplum olarak sevgiye, hoşgörüye ve birbirimizi anlamaya çok ihtiyacımız var. İşte böylesi bir ortamda ailemiz, komşumuz, hemşerilerimiz; dahası bir ülke olarak bizi kavuşturan, bir sevgi ve hoşgörüyle aynı sofraya oturtan Ramazan ayının her günü fazlasıyla kıymetlidir. Bu kıymetli sofrayı bizimle paylaşmak için gelen tüm hemşerilerimize, gönül dostlarımıza ve basın mensuplarına Yönetim Kurulu adına teşekkür eder, saygılar sunarım" diye konuştu.

Yaklaşık olarak 300 kişinin yer aldığı yemekte, Artvinliler iftara aileleriyle birlikte katıldı. Gecede Dost Beykoz'a özel açıklamalarda bulunan AK Parti Artvin Milletvekili İsrafil Kışla, işleri dolayısıyla hemen İstanbul'dan ayrılacağını kaydetti. Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ile uzun yıllar birlikte çalıştığını da dile getiren Milletvekili Kışla,Beykoz'un güzelliğini ise her zaman hayranlıkla andığını belirtti.

Haber Merkezi

Beykoz İlçe Emniyet Müdürü Yüksel Toprak
Önceki Beykoz İlçe Emniyet Müdürü Yüksel Toprak
AK Parti'nin İBB Aday Adayı Külünk'ten Beykoz turu
Sonraki AK Parti'nin İBB Aday Adayı Külünk'ten Beykoz turu
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz