Arsa dolandırıcısı Beykoz'u da ihmal etmedi

  • Güncelleme: 24.01.2020 08:37
  • Okunma: 4237 kez
  • Yorum: 0
Çanakkale'deki köprü bölgesinde arsa alıp sattığını söyleyerek, dolandırıcılık yapan şahsın mağdurları arasında Beykoz'dan da insanlar olduğu tespit edildi.
Arsa dolandırıcısı Beykoz'u da ihmal etmedi

Beykoz'da restoran iletmecisi Erdoğan Öztaş, R.B. tarafından 750 bin lira dolandırıldığını kaydetti.

Şikayetçi olduktan sonra başka mağdurların olduğunu da öğrenen Öztaş, 'Perdeci, tesisatçı, kuyumcu, polis, emlakçı ve alt komşumu da dolandırmış. Bizim de bu şekilde haberimiz oldu' ifadelerini kullandı.

Erdoğan Öztaş, "1,5 yıl önce misafir olarak geldi buraya. Sık sık geliyordu. Kalabalık misafirler de getirmeye başladı. Hesaplarını hep nakit olarak ödedi. Gelen herkesle iletişim kuruyordum. Daha sonra iletişimimiz ilerledi. İşlerimin durumunu sordu. Kendisinin eski müteahhit olduğunu söyledi. Şimdi Çanakkale'de yapılan köprünün orada arsa alıp sattığını söyledi. Orada bir çalışanının olduğunu ve ucuz arsaları tespit ettiğini söyledi. Karlı bir iş olduğunu ve iyi kazandığını söyledi. Daha sonra bana da teklif etti sen de almak ister misin dedi. Ben bilmediğim bir iş olduğu içi kabul etmedim. Sonradan 'gel bir yerden başlayalım. Hızlı iş çabuk kar edersin' dedi. Ben de kabul ettim. İlk aldığımız arsayı 50 bin liraya aldık 65-70 bin lira civarında sattık. İkinci arsayı 100 bine aldık 125-130 bine sattık. Bu şekilde 3-4 defa iş yaptık" dedi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Erdoğan Öztaş

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz