Arda Turan, Galatasaray'a Beykoz'da imza attı

  • Güncelleme: 05.08.2020 19:20
  • Okunma: 5451 kez
  • Yorum: 0
Arda Turan, kulüp yönetimiyle yaptığı görüşmelerin ardından Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'in Beykoz'daki evine gelerek sözleşmeyi imzaladı.
Arda Turan, Galatasaray'a Beykoz'da imza attı

Galatasaray'da top toplayıcılığı yaptığı günlerden, önce alt yapı sonrada Galatasaray üzerinden Barcelona'ya uzanan kariyerinin ardından Arda Turan yeniden Galatasaray'a geri döndü.

Arda Turan, 1+1 yıllık sözleşmeyi imzaladığı sırada Galatasaray yöneticilerinden Abdurrahim Albayrak, Yusuf Günay, Kaan Kançal ile Şükrü Hanedar da hazır bulundu.

Teknik heyetin Kulüp Başkanı Mustafa Cengiz'e olan yazılı ve sözlü talebi sonrası gerçekleşen transferin ardından Turan, yeni forması ile objektiflere poz verdi.

Yeniden 66 numaralı formayı giyeceği öğrenilen Arda Turan transferinin ilerleyen saatlerde yapılacak KAP açıklamasının ardından resmi olarak duyurulması bekleniyor.

Galatasaray Spor Kulübünden yapılan açıklamada da, "Son 1,5 sezonunu Medipol Başakşehir takımında geçiren Arda Turan, kariyerinin bundan sonraki evresinde yuvasında, Galatasaray forması ile devam edecek." ifadeleri kullanıldı.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz