Araç kiralama hizmetlerinde 5S farkı

  • 0
  • 8253
Araç kiralama hizmetlerinde 5S farkı

Yılın her gününde hizmet veren şirket, konforlu ve son model araçlarla gezme fırsatı sunuyor.

Servet değerindeki araçları kullanma fırsatı veren 5S, internet sitesinden online rezervasyonla pratik çözümler sunuyor. İnternetten rezervasyonda indirim olanakları da beraberinde geliyor. Navigasyon gibi, bebek koltuğu gibi ve engellilere özel parçaların, ek ücret kategorisinde, kullanım olanakları sunuluyor.

Değerli ve oldukça konforlu araçlarla hizmet veren İstanbul günlük araç kiralama kategorisindeki firma, yıllık, aylık ve günlük kiralama süreleriyle hizmet veriyor. Bireysel ve Kurumsal kiralama seçeneklerini ayrı ayrı sunan firma, herkese uygun kiralama seçenekleriyle hizmet sunuyor.

Kiralık Araçta Yeni Dönem

Araç kiralamada güçlü ve etkili alt yapı mekanizmasıyla, sorunsuz bir şekilde hizmet veren 5S, çözüm ortağı, bireysel ve kurumsal müşteri kategorisinde, en iyi hizmeti sunuyor. Firma yapısı standartların üstündedir. Çalışma programı, araçların kiralanması ve araçların teslim edilmesi gibi konularda oldukça kaliteli hizmet veriyor. Yılın her gününde 7/24 hizmet anlayışı ile çözüm üreten firma, online rezervasyonlarda indirimli İstanbul araç kiralama seçenekleri sunuyor. Son model, konforlu, ful özellikli ve 15.000 km’nin altındaki araçlarıyla, rahat bir gezinti sunuyor.

Güncel ve Etkili Hizmet

Güncel ve etkili hizmet anlayışı ile hizmet veren 5S, 445289 numaralı telefonla hizmet veriyor. Online rezervasyon olanaklarının yanı sıra, internetten firmanın bütün çalışmalarını sizlere sunuyor. 5S hakkında geniş bir bilgi edinmek istiyorsanız, online adresi ziyaret etmeniz yeterlidir. Güncellenen rent a car hizmetiyle, adından sıkça söz ettiren 5S, herkese uygun araç modeli bulunduruyor. 500’ün üzerindeki araç filosuyla, Ankara, İzmir, Samsun ve İstanbul gibi illerde hizmet veriyor. Bu büyük illerde hizmet veren firma, istediğiniz adrese araç bırakabiliyor. İkinci veya üçüncü şoför seçiminde ek ücret talep ediliyor. Her bütçeye uygun İstanbul günlük oto kiralama olanaklarıyla, sınıfının en kaliteli araç kiralama firması olarak tanınmaktadır.

 

Kayıtsız şartsız egemenlik
Önceki Kayıtsız şartsız egemenlik
Beykoz Çubuklu Silolarının dönüşüm hikayesi
Sonraki Beykoz Çubuklu Silolarının dönüşüm hikayesi