Antep Tatlı Dünyası, Gazeteciler gününü kutladı

  • 13.01.2018 16:18
  • Güncelleme: 13.01.2018 16:20
  • Okunma: 8199 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Kavacık'ta hizmete devam eden Antep Tatlı Dünyası, ilçenin basın mensuplarını sabah kahvaltısında ağırladı.
Antep Tatlı Dünyası, Gazeteciler gününü kutladı

Kavacık'taki Antep Tatlı Dünyasının İşletmecisi Taner Mert, Beykoz yerel basınını "10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Günü" nedeniyle sabah kahvaltısında ağırladı.

İlçede yayın hayatına devam eden 7 yerel gazetenin mensubunu işletmeciliğine devam ettiği Antep Tatlı Dünyasında ağırlayan Taner Mert, iyi bir Beykozlu olmaya çalıştığına değinerek, "Özellikle basın olarak sizlerle tanışmamın üçüncü senesidir. Sizleri iyice tanıdıktan sonra Beykoz'un cefasını çeken bazı kişiler var derim bunlardan biri de sizlersiniz. Kar demiyoruz, çamur demiyoruz, çok özel bir sorununuz dahi olsa onu kenara bırakıp olay mahallindesiniz" dedi.

-"Beykozluya katkı sağlayan bir basınımız var"

Mert, "Bu Beykoz'un cefakar dostlarını canı yürekten kutluyorum. İyi ki Beykoz'un böyle bir basın ordusu var. Beykoz'a ve Beykozluya katkı sağlayan bir basınımız var. Önceki dönemlerde olduğu gibi Dünya Gazeteciler Gününüzü bu vesileyle kutlamak istedim. Bu birlikteliğimizin devamı adına böyle bir davet düşündüm. Ayrıca ne kadar güzel dostlarım var ki beni kırmayıp geldiler diye düşünüyorum. Beykozluya yapılan katkılarınızı da biliyorum. İlçemizin kültür yapısı bellidir. Yanlışı hatayı göstermenin yanı sıra devlet ve halk arasında bir köprü kurdunuz. Sizin konuştuklarınız vatandaşın devlete olan kırgınlığını telafi ediyorsunuz diyebilirim" diye konuştu.

Taner Mert, konuşmasının ardından kahvaltıya katılan basın mensuplarına üzerinde "Beykoz ve Beykoz halkına yerel basın olarak katkılarınızdan dolayı teşekkür eder, Dünya Gazeteciler Gününüzü tebrik ederiz" ifadelerinin yer aldığı birer plaket takdim etti.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz