Spor

Antalya'da Beykoz masterler 3. maçına çıkacak

Antalya'da Beykoz masterler 3. maçına çıkacak
28.04.2018 18:41
| | |
3135

Antalya’da devam eden Türkiye Veteranlar Futbol Ligi-Green Hıll Turnuvasında ilk finalist Beykoz temsilcilerinden Göllü Masterler oldu.

Oynanan karşılaşmada Çanakkale Temsilcisi Çan Masterler Takımı ile müsabakaya çıkan Kırmızı-Beyazlı ekip mücadeleden 3-0 galip ayrılarak adını finale yazdıran takım oldu.

Antalya Side Star Resort Otel Sahasında gerçekleşen müsabakaya kalede Emre Alev-Hasan Aydın-Özkan-Yusuf Taş-Gürcan Özdeniz-Ahmet Yeşiltaş-Tuncay-Yücel-Özcan Özdeniz-Ali Terzi ve Fırat’tanoluşan bir kadro ile çıkan Göllü Masterler, takımını finale taşıyan gollerin ikisi Ali Terzi’den biri ise Fırat’tan geldi.

Beykoz Masterler çok istese de olmadı

Antalya’da devam etmekte olan Green Hıll Türkiye Veteranlar Futbol Ligi Finallerinde Yarı Final Müsabakaları sonunda sabah Finalist olan Göllü Masterler SK, Takımının rakibi Beykoz Masterler SK Takımını penaltıdan bulduğu gol ile 1-0 mağlup eden Biga Veteranlar Takımı oldu.

Göllü Masterler Takımı, Türkiye Finalleri Grup maçlarında ilk maçı aynı ekip oynamış ve sahadan 2-1’lik skor ile galip ayrılan taraf olmuştu.

Beykoz Masterler SK Takımı Biga Veteranlar Müsabakasına Kalede Mehmet Karataş-Coşkun Okur-Engin Bayram ( Menderes Türkoğlu )-Ekrem Akbulut-Turan Satır ( Hakkı Baş )-Birol Öztürk-Barış Uzun-İsmail Kurtuluş-Dinçay Kayhı-Onur Atila ve Engin Çak’dan oluşan bir kadro ile çıktı.

Side Star Kompleksi’nde oynanan ikinci yarı final mücadelesinde sporseverler güzel bir müsabakaya tanıklık ederken, 61’de Coşkun Okur’un  eline çarpan top sonrası penaltı kazanan Biga Veteranlar‘da topun başına geçen Tayfun Sölüm‘ün  attığı golle Beykoz Masterler‘i 1-0 mağlup etti.

Güney Marmara Grubu şampiyonu olarak Antalya’ya gelen Çanakkale ekibi, finalde Göllü Masterler ile karşılaşacak. Beykoz Masterler SK Takımı için Cumartesi Saat 16.00’da 3.lük 4.lük müsabakasında Çan Masterler ile karşı karşıya gelecek.

Bu maçın ardından ise Göllü Masterler ile Biga Veteranlar Takımı Final maçına çıkacaklar.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Antalya, Türkiye Veteranlar Futbol Ligi, Green Hill Turnuvası, Final, Göllü Masterler

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"