Annelere verilebilecek birbirinden özel hediye fikirleri!

  • 0
  • 2213
Annelere verilebilecek birbirinden özel hediye fikirleri!

Ah şu anneler! Cennetin yeryüzündeki gölgeleri sanki. Kokusu, sesi, yüreği tarifi olmayan bir huzurun şekli.

Onlar her derde deva, ağzımızdan çıkan en güzel kelime, ‘’Anne!’’. Endişe, hüzün, sıkıntı onlara anlatınca yok olur. Mutluluk ve sevinç ise büyür taşar kalplerimizden. Bize ‘’Yavrum!’’ diye seslenmeleri ömrümüzce hiç bitmesin isteriz. Anneler bu dünyada bir insanın sahip olduğu en değerli varlıktır. Onlarla var olur, onlarla büyürüz. Bir de şu bizim için girdikleri tatlı telaşları yok mu, insanın böyle bir melek karşısında kelimeleri yetersiz kalır. Onlara duyduğumuz minnet ve sevgiyi ifade etmek de çocukları olarak yaptığımız en içten harekettir. Anneler Günü, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü, doğum günleri, Yılbaşılar, bayramlar ve özel ziyaretlerde bir tanecik annelerimizi sevindirmek için küçük büyük hediyeler alır, sürprizler yaparız. Genel zamanlarda onu ne kadar sevdiğimizi hatırlatmak, onun yetiştirdiği gibi iyi bir birey olmak ve elimizden geldiğince ona vakit ayırmak dışında aldığımız hediyeler ile o pamuk gibi kalplerine küçük mutluluklar serperiz. Bodo, yüreğimizin solmayan yanı annelere birbirinden özel, yaratıcı ve eğlenceli deneyim hediyeler sunuyor. Onların en çok ilgi duyduğu ve ya duyabileceği konularda oluşturulan deneyim hediyelerle annelerin hayatlarına canlılık kazandırarak, kalplerinde büyük mutluluklar yaratabilirsiniz.

 

Anne için hediye önerileri

Bir anne için yavrusundan daha değerli bir şey var mı? Varını yoğunu hatta ömrünü bile bizler için ortaya koyan annelerimiz bizden hiçbir karşılık beklemez. Tıpkı hediye vermek gibi. Birilerine hediye vermek, beklentisiz mutluluk sunmak demektir. İşte onlarda tıpkı bu şekilde bizlere anneliklerini hediye ederler. Sizler de annelerinize duyduğunuz sevgiyi, kalplerini çalacak hediyelerle ifade edebilirsiniz. Bodo.com adresinde annenizin gönlünü çalacak onlarca deneyim hediye var! En anne hediye bodo’da!  Annenize, babanızla yıldönümleri için benzersiz bir sürpriz yapın! "İki Kişi için Hafta Sonu Kaplıca Tatili". Bu tatil ile annenize verdiğiniz değeri, ilişkilerine gösterdiğiniz saygıyı oldukça hoş bir biçimde ifade edebilirsiniz. "Tatil", kategorisinde yer alan bu ve bunun gibi deneyimleri bordo farkıyla keşfedin. Yine annelerin bayılacağı harika bir önerimiz var! Ancak bu deneyimi, yeni anne olmuş bir yakınınıza da verebilirsiniz, ‘’Klasik Masaj’’. ‘’SPA ve Masajlar’’ kategorisindeki pek çok özel deneyim hediyeden biri olan bu hediyeyi, Anneler Günü veya doğum günleri için tercih edebilirsiniz. Annelerin itiraf etmeselerde, yorgun düşen bedenlerine iyi bir masaj ve hamam keyfi, çok iyi gelecek. 

 

Anneler için hediye fikirleri

Sizi dünyada herşeyden çok seven annenize, en sıradışı sürprizler bodo.com’da! ‘’Özel Yelkenli Yat Gezisi’’. Annenizin doğum günü için hem mükemmel bir hediye olacak hem de büyüleyici bir kutlama mekanı elde etmiş olacaksınız. Annenizin kalbini çalacak olan bu deneyim, çok daha mutlu, pozitif ve özel hissetmesini sağlayacak. Anneniz, kahveyi ve kokusunu çok seviyorsa, Yılbaşı hediyesi olarak ona bu kahve hazzını başka bir boyutta yaşatın, ‘’Kahve Masajı’’. Bir anneye verilecek en güzel hediye, onu ailesiyle paylaşabilmesi olur. Çünkü anneler, fedakar ve cömerttir. Elindekini sevdikleriyle ne kadar çok paylaşıyorsa o kadar mutlu hisseder. ‘’Aile için Hafta Sonu SPA Tatili’’. Annenizi nelerin daha çok mutlu edebileceğini görmek için bodo.com’u inceleyerek, merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Beykoz gastronomi ve kültür ekonomisinde büyük atılımlar yapabilir
Önceki Beykoz gastronomi ve kültür ekonomisinde büyük atılımlar yapabilir
Beykoz’da İlçe Milli Eğitimin kararı tepki çekti
Sonraki Beykoz’da İlçe Milli Eğitimin kararı tepki çekti