Yaşam

Anneler Günü kahvaltısında hüzünlü anlar

Anneler Günü kahvaltısında hüzünlü anlar
2014.07.29 00:00
| | |
8880

Anadoluhisarı Turizm ve Kalkındırma Derneği 14 Mayıs Anneler Günü’nü Anadoluhisarı Öğretmenler Evi’nde vermiş olduğu sabah kahvaltısıyla kutladı.

Anneler Günü için özel program düzenleyen sivil toplum örgütleri arasında yer alan Anadoluhisarı Turizm ve Kalkındırma Derneği, bu yıl Anneler Günü’nü sabah kahvaltısıyla kutladı.  

Anadoluhisarı Öğretmen Evi’nde yapılan sabah kahvaltısına; Beykoz kaymakamı Aydın Ergün ve eşi Necla Ergün, ÖSEV Başkanı Dr. Özer Odabaşı, Beykozlu Doğu Karadenizliler Derneği Başkanı ve İl Genel Meclis üyesi İsmet Konca, Dost Beykoz  Spor Müdürü Asım Özdemir, Beykoz Muhtarlar Derneği Başkanı Yüksel Kılıç, BEDES Başkanı  Gülay Demirel, Anadoluhisarı Mahalle Muhtarı Nazmiye Korkmazlar, Atatürkçü Düşünce Derneği Beykoz Şube Başkanı Fisun Sökmez ve SHP Beykoz İlçe Başkanı Özkan Kaplan’ın katıldı.

Anadoluhisarı Turizm ve Kalkındırma Derneği Başkanı Ferda Kazancıbaşı, yapılan kahvaltı sonrasında hazırlamış olduğu slayt gösterisiyle Anadoluhisarı ve Göksu’nun tarihini yeniden canlandırdı. İzleyiciler tarafından hayranlıkla izlenen slayt gösterisinde, Beykoz’un bazı bölgelerinden tarihsel motiflerde yer aldı.

Dernek Yönetim Kurulu üyelerinin hanımlara gül vererek, günün önemine ilişkin bir yaklaşım içinde oldukları sabah kahvaltısında, Beykoz Kaymakamı Aydın Ergün ve Dernek Başkanı Ferda Kazancıbaşı 91 yaşındaki Anadoluhisarı Mahalle Muhtarı Nazmiye Korkmazlar’a çiçek vererek Anneler Günü’nü kutladılar. Sabah, ilk iş olarak köydeki annesini arayarak, anneler gününü kutladığını söyleyen Kaymakam Ergün’ün annesinden söz ederken gözlerinin dolduğu gözlenirken, Dernek Başkanı Ferda Kazancıbaşı’da konuşmasında anneler gününü kutlayarak önemine vurgu yaptı.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Anneler Günü, Anadoluhisarı, Öğretmenler Evi, Turizm ve Kalkındırma Derneği

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"