Ankara'da Beykoz için imar toplantısı

  • 25.06.2020 00:54
  • Güncelleme: 25.06.2020 01:02
  • Okunma: 11539 kez
  • Yorum: 6
Belediye Başkanı Murat Aydın kurmaylarıyla birlikte Çevre ve Şehircilik Bakanı ile Ankara'da buluştu.
Ankara'da Beykoz için imar toplantısı

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, kurmaylarıyla birlikte Ankara Çankaya'da Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ile bir araya geldi. 

Çevre ve Şehircilik Bakanlığında gerçekleştirilen toplantı bir saati aşkın sürerken, Beykoz'un imar planlamaları üzerine kapsamlı bir toplantı yapıldı. 

Toplantıda imar çalışmalarının son hızla devam edeceği konusunda fikir birliğine varıldığı öğrenilirken, yakın süreçte Beykoz'da vatandaşlara müjdeler verileceği bildirildi. 

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Beykoz'un imar planları konusunda sürecin vatandaşın lehine olacak şekilde sürdürülmesi gerektiğini dile getirdi. 

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Bakan Kurum'a teşekkür ederek, "‪İmar çalışmalarımızla Beykoz’umuz tüm Türkiye’ye örnek olacak. ‪Romanlara, şarkılara ilham olan güzel ilçemizin çehresi korunurken, hemşehrilerimiz güvenli yuvalarında, aileleriyle huzur içinde yaşayacak. ‪Beykoz daha güzel, hemşehrilerimiz daha mutlu olacak.‬" ifadelerini kullandı. 

Haber Merkezi

Yorumlar (6 Yorum)

Bülent (1 yıl önce)

Bir yerlerde ev yapın herkesi oraya köyün depremde bari bina altında kalmayalım ev ocak arsa kimegideceği belli bütün zenginler burada at oynatıyor mustafa sarıgülün oğlu bile buralara ev yapıyorsa buradaki rantı düşünemiyorum

Ahmet (1 yıl önce)

İmar konusunda çok geç kalındı çook, inşallah telafi edilir.

Vedat (1 yıl önce)

Kesinlikle insanları kandırıyorsunuz.Deprem olmasinimi bekliyorsunuz?hiçbir inandiriliciginiz kalmadı çürük evlerde oturmaya devam ettirin.

Query (1 yıl önce)

Bakan Murat Kurum sosyal medya hesanindan bir aciklama yapsin. Beykoz Belediyesinden yapilan hicbir aciklamaya inanmiyorum. Yucel baskan bolge halki ile yaptigi toplantilarda da ayni seyleri soyluyordu farkli bir konu varsa onu dile getirin

Bülent (1 yıl önce)

İnşaallah imar oranlarında hakkaniyetli davranırsınız , mahalleli ile sözleşmede 1 oran olarak anlaşıp sonra 3 orana çıkartıp sizi ilgilendirmez derseniz hem bize hem size yazık olur.

Sorgu (1 yıl önce)

Yok arkadas, Beykoz'a imar falan gelmez. ozel izinlerle zengin mutaahitler icin bir kanun cikar yine zengine faydasi olur. Cikan haberler hep ayni, onunla gorustuk, hayal ettik, beykoz cok guzel olacak gibi 20 yildir soylenen ayni teraneler. Deprem olur hasar tespitine gelir sonra Beykoz'un yaralarini sarmaya geldik derler. Sevgiler

Yorum Yaz