Anamuhalefet Lideri Beykoz'da iftara katılacak

  • 0
  • 9251
Anamuhalefet Lideri Beykoz'da iftara katılacak
Anamuhalefet Lideri Beykoz'da iftara katılacak
Anamuhalefet Lideri Beykoz'da iftara katılacak

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 18 Haziran Cumartesi akşamı Beykozlularla iftar yemeğinde buluşacak.

Boğaz'ın İncisi Beykoz, Ramazan ayını 250 bin vatandaşıyla, birlik, beraberlik ve kardeşlik coşkusuyla yaşıyor. TBMM'den zaman zaman Milletvekillerini de iftar sofralarında ağırlayan Beykoz, önümüzdeki günlerde çok önemli bir ismi daha bu kez Beykoz Çayırı'nda konuk etmeye hazırlanıyor. Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Beykoz İlçe Teşkilatı'nın davetlisi olarak, iftar yemeği için 18 Haziran Cumartesi günü Beykoz'a geliyor.

Kurduğu genç kadrosuyla CHP'li delegelerin gönlünü fetheden Mahir Taştan, İlçe Başkanı olarak Genel Başkanını Beykoz'da ağırlamaya hazırlanıyor. Beykoz Çayırı'nda 18 Haziran Cumartesi günü gerçekleştirilecek iftar yemeğine CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu davet edilirken, teşkilatın ilçede 5 bin kişiyi bir araya getirmesi bekleniyor. Geçtiğimiz günlerde Beykoz'a gelen ve ünlü İlahiyat Profesörü Yaşar Nuri Öztürk'ü ziyaret eden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Beykoz Çayırı'nda gerçekleştirilecek iftar yemeğinin ardından Beykoz Halkıyla bir süre sohbet etmesi de bekleniyor.

Mahir Taştan: “Tüm Halkımızı iftar yemeğine bekliyoruz”

Öte yandan Dost Beykoz’a özel bir açıklama da yapan CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan, partisinin Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ilçede ağırlayacak olmanın heyecan ve mutluluğunu yaşadığını söyledi. Beykoz Çayırı’nda kuracakları iftar sofrasına tüm ilçe halkını beklediklerini kaydeden Mahir Taştan, “Sayın genel Başkanımızın katılacağı iftar yemeğimiz tüm halkımızın katılımına açıktır. Vatandaşlarımız gelip bizim soframızda oruçlarını açabilirler. Bizimle birlikte bu büyük heyecan ve mutluluğu paylaşabilirler. Biz ilçede yaşayan CHP’liler olarak teşkilatımız, üyelerimiz ve mahalle temsilcilerimizle 18 Haziran Cumartesi günü Beykoz Çayırı’nda olacağız. Tüm halkımızı huzurlu bir yaz akşamında iftar soframızda ağırlamak istiyoruz” dedi. 

Haber Merkezi

Beykoz'un muhtarları iftar sofrasında protokolü ağırladı
Önceki Beykoz'un muhtarları iftar sofrasında protokolü ağırladı
Beykoz Belediyesi Hatay’da çorba ikramına başladı
Sonraki Beykoz Belediyesi Hatay’da çorba ikramına başladı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz