Yaşam

Anadolukavağı’nda motosiklet kazası… 1 ölü

09.03.2016 18:46
| | |
8143

SAS Komandosu Astsubay Kıdemli Başçavuş Hakan Yılmaz (42), Beykoz Anadolukavağı'ndaki motosiklet kazasında hayatını kaybetti.

SAS Komandosu Astsubay Kıdemli Başçavuş Hakan Yılmaz (42), Beykoz Anadolukavağı'ndaki motosiklet kazasında hayatını kaybetti.

Yılmaz'ın yakın zamanda Nusaybin'e göreve gidecek olduğu öğrenildi.

Afganistan görevinden yeni dönen SAS Komandosu Astsubay Kıdemli Başçavuş Hakan Yılmaz (42), Beykoz, Anadolukavağı'ndaki motosiklet kazasında hayatını kaybetti. Yılmaz'ın yakın zamanda Nusaybin'e göreve gidecek olduğu öğrenildi.Olay, dün gece saatlerinde Beykoz Anadolukavağı'nda meydana geldi. SAS Komandosu Astsubay Kıdemli Başçavuş Hakan Yılmaz, motosiklet ile seyir halinde iken birden hakimiyetini kaybederek kaza yaptı. Yaklaşık 300 metre yerde sürüklenen Yılmaz, hayatını kaybetti. Kazayı gören vatandaşlar durumu hemen polis ve sağlık ekiplerine bildirdi. Yılmaz'ın cenazesi Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı. Polis ekipleri kazanın oluş nedeniyle ilgili soruşturma başlattı. Yılmaz'ın cenazesi, Adli Tıp Kurumun'da yapılan otopsi işlemlerinin ardından bugün ailesine teslim edildi. Bir çocuk babası olan Yılmaz'ın cenazesinin memleketi Trabzon'da toprağa verileceği öğrenildi.Hakan Yılmaz'ın cenazesini teslim alan abisi Emin Yılmaz gece gelen telefonla acı haberi aldığın belirterek, "Anadolu Kavağın'da motosikletle bir kaza olduğunu ve acil gelmemi söylediler. Ben oraya hareket ettiğimde kaza yeriyle karşı karşıya kaldım. Cenazesi oradaydı basit bir motosiklet kazasında kaybettik Hakan'ı. Hakan SAS diye bilinen Özel Kuvvetlerde Kıdemli Başçavuştu. 200 günlük Afganistan görevinden yeni gelmişti. Bu adamlardan Türkiye'de yüz tane var. Yakında da Nusaybin'e gidecekti göreve, kendileri çok özel askerler. Çok üzgünüz" ifadelerini kullandı.

Haber: F5

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Hakan Yılmaz, SAS, Komando, Başçavuş, Anadolukavağı, Kaza, Motosiklet

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"