Anadolukavağı’na ulaşım kolaylaştı

  • Güncelleme: 04.07.2009 00:11
  • Okunma: 8559 kez
  • Yorum: 0
İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO) daha önce, Anadolukavağı’na durdurmuş olduğu seferleri yeniden başlattı. Yaz sezonun başlamasıyla birlikte artan yoğunluk şikayet konusu olmuştu.
Anadolukavağı’na ulaşım kolaylaştı

İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO) daha önce Anadolukavağı’na durdurmuş olduğu seferlerini şikayetler üzerine yeniden başlattı.  Anadalukavağı esnaflarının şikayetleri üzerine hareket geçen yetkililer İDO Genel Müdürü Dr. Ahmet Paksoy’la bir görüşme yaptı.

 
Anadolukavağı esnafları ve iktidar partisinin temsilcilerinin de katılmış olduğu görüşmeden seferleri yeniden başlatma kararı çıktı. Bu kararla birlikte daha önce 21:30 olan Sarıyer’den Anadolukavağı’na son sefere ilaveten 23:00’da da sefer yapılacağı, Anadolukavağı’ndan Sarıyer’e de 20:30 olan son sefere ilaveten 22:45’de de sefer yapılacak.

Yapılan görüşmeler sonrası değiştirilen yolcu taşıma saatlerinin yaz mevsimi boyunca devam edeceği ve yeni sefer saatlerinin Anadolukavağı’ndaki esnafları olumlu katkısı olacağı kaydedildi. Anadolukavağı esnafları ise, yapılan değişiklik nedeniyle yetkililere teşekkür etti. 

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz