Anadoluhisarı Taygun Kuşdemir ve Ulaş Kar ile anlaştı

  • 0
  • 1497
Anadoluhisarı Taygun Kuşdemir ve Ulaş Kar ile anlaştı

Beykoz Anadoluhisarı İdmanyurdu takımında bekleyiş sona erdi. Yeşil - Sarılı Yönetim 2024 - 25 Sezonu için Taygun Kuşdemir ve Ulaş Kar ile anlaştı.

Anadoluhisarı İdmanyurdu Spor Kulübü binasında gerçekleşen imza töreninde teknik kadroyu oluşturan iki isim ile birlikte Kulüp Başkanı İlker Güner ve Futbol Şube Sorumlusu Murat Dıragumandan hazır bulundu.

Konuya ilişkin görüşlerini açıklayan Taygun Kuşdemir - Ulaş Kar ikilisi, Türk Spor Tarihinin asırlık çınarlarından biri olan Anadoluhisarı İdmanyurdu ile yeni sezon için anlaşmaktan dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Boğaziçi Ekibinin Başkanı İlker Güner, geride kalan sezonda şanssız biçimde Klasman Grubuna kalamadıklarını hatırlatırken, "Şimdi yepyeni umutlar ile bir yolculuğa çıkıyoruz. Taygun Kuşdemir ve Ulaş Kar Hocalarımıza camiamıza hoş geldin diyorum. Hedefimiz belli, yer alacağımız grubu başarı ile tamamlayıp ardından Klasman Grubu ve hayırlısı ile TFF Bölgesel Amatör Lig. Antrenörlerimiz kendilerini kanıtlamış geride başarılı sezonlar, şampiyonluklar yaşamış ve yaşatmış isimler. Hem kendilerine hem de camiamıza hayırlı olsun" diye konuştu.

Spor Servisi

Beykoz Şehit Eren Bülbül Meslek Lisesinde yılsonu etkinliği
Önceki Beykoz Şehit Eren Bülbül Meslek Lisesinde yılsonu etkinliği
Beykoz Tokatköy’de dönüşüm konutları hangi aşamada
Sonraki Beykoz Tokatköy’de dönüşüm konutları hangi aşamada