Anadoluhisarı sporcuları atletizmde gururlandırdı

  • 31.10.2019 08:59
  • Güncelleme: 31.10.2019 08:59
  • Okunma: 3479 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Anadoluhisarı İdmanyurdu Spor Kulübü, sporun sadece futboldan ibaret olmadığını gösteriyor.
Anadoluhisarı sporcuları atletizmde gururlandırdı

Yeşil-Sarılı Kulübün sporcuları içinde son aylarda fazlası ile dikkatleri çeken Atletizm Şubesi, katılım sağladığı yarışlardan başarılı sonuçlar ile madalyalar ile dönmeye devam ediyor. Boğaziçi Ekibin Atletleri son iki etkinliğini Zeytinburnu ve Kocaeli’nde gerçekleştirdi.

Zeytinburnu Cumhuriyet Koşusu’nda Kulüp Atletlerinden Fazlı Bayram Hadi 65-69 yaş grubu 10.000 metrede 40:59’luk derecesiyle 1. olarak büyük bir başarıya imzasını attı. Ayrıca aynı koşuda katılım sağlayan sporculardan  Kadir Kosif, Sönmez Yıldız, Ercan Akpay ve Fatih Çiçek koşuyu başarıyla tamamladılar. 

Anadoluhisarı İdmanyurduspor Atletizm Takımının bir diğer etkinlik adresi ise Kocaeli idi… Kocaeli Cumhuriyet Koşusu’nda Kulüp Atletlerinden Seray Göncü genel klasmanda 6. olurken, ilk 10 atlet içerisine girerek ödül kazandı. Ayrıca aynı koşuda bir diğer sporcu olan Batuhan Çekiç 15. ve Dursun Sarı 17. oldular.

Anadoluhisarı İdmanyurduspor Kulübü sadece dereceler elde etmek için değil sporun diğer branşlarında da Boğaziçi Kulübünün adının ezberlenmesine de vesile olmakta. Yeşil-Sarılı Kulübün Başkanı Cenk Nur, Atletizm Şubesini temsil etme gayretindeki sporcularını ise kulüplerine verdikleri katkılardan dolayı özel bir kutlama mesajı ile kutlayıp, bundan sonraki yarışlarda da başarı dileklerinde bulundu.

Anadoluhisarı İdmanyurdu Spor Kulübü Atletizm Takımı sporcuları önümüzdeki günlerde gerçekleşecek olan Avrasya Maratonuna da geniş bir katılım sağlama düşüncesinde.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Anadoluhisarı, Atletizm

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz