Spor

Anadoluhisarı Spor Kulübü'nde yeni dönem

Anadoluhisarı Spor Kulübü'nde yeni dönem
30.04.2018 15:12
| | |
6763

Foto galeri

Beykoz'un köklü takımlarından Anadoluhisarı İdman Yurdu Spor Kulübü, Olağanüstü Genel Kurula gitti. Yeni başkanı Cenk Nur oldu.

Beykoz'un köklü spor kulüplerinden Anadoluhisarı İdman Yurdu Spor Kulübü, kulüp içerisinde yaşanan bazı olaylar nedeniyle Olağanüstü Genel Kurul yapma kararı aldı. Alınan karar sonrası gerçekleştirilen oylamada Cenk Nur, kulübün yeni başkanı oldu.

Anadoluhisarı İdman Yurdu Spor Kulübünün lokalinde gerçekleştirilen Olağanüstü Genel Kurul toplantısına Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz İlçe Başkanı, İBB ve Beykoz Belediyesi Meclis Aydın Düzgün, Beykoz Kent Konseyi Başkanı ve Meclis Üyesi Emin Yavuz, Beykoz Gençlik Meclisi Genel Sekreteri Abdulkerim Avşar, Beykoz Amatör Spor Kulüpleri Birliği Başkanı Asım Özdemir, Anadoluhisarı Mahalle Muhtarı Güzin Merve, kulüp üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

Divan Kurulu ve divan başkanının seçilmesinin ardından İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan Olağanüstü Genel Kurul toplantısında faaliyet raporu, gelir - gider kesin ve tahmini bütçe hesap mali raporlarının okunması, görüşmeye sunulması ve ibra edilmesi, Denetleme Kurulu raporunun okunması, görüşmeye sunulması ve ibra edilmesi, yeni Yönetim Kurulu, denetim kurulu, federasyon üyeleri, asil ve yedek üyelerin seçilmesiyle sona eren toplantıya kulüp üyeleri arasındaki gelir - gider tartışmaları damga vurdu.

Kısa süreli tartışmaların ardından Cenk Nur başkanlığındaki Yönetim Kurulu, açık oylama ile gerçekleşen Olağanüstü Genel Kurul toplantısında bir yıl süreyle göreve başladı.

Anadoluhisarı İdman Yurdu Spor Kulübünün Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu:

Başkan: Cenk Nur
Harun Eyibil
İlker Güner
Murat Dragumandan
Gürcan Öztürk
Murat Bayraktar
Cihat Kurtuluş
Nazmi Dönmez
Erkan Balkan
Hakan Şaşmazer
Celal Pekbaşoğlu
Engin Çelik
Mustafa Babuz
Hüseyin Başkan
Halil Güveli
Hamdullah Kazan
Korkmaz Yıldız
Hakan Torun
Süha Erol
Recep Coşkun
Alparslan Erdin
Recep Hisli

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Anadoluhisarı İdman Yurdu Spor Kulübü, Olağanüstü Genel Kurul, Cenk Nur

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"