Anadoluhisarı’nda spor kulübü iftarı

  • 11.06.2018 19:50
  • Güncelleme: 11.06.2018 19:53
  • Okunma: 6989 kez
  • Yorum: 0
Anadoluhisarı İdmanyurdu Spor Kulübü’nün iftar yemeğinde, İBB’nin Küçüksu Çayırı için yaptığı projelendirmede spor alanı olmaması gündeme dama vurdu.
Anadoluhisarı’nda spor kulübü iftarı

Kulüp Başkanı Cenk Nur ve yöneticilerin ev sahipliğinde organize edilen iftara amatör spor kulüpleri temsilcileri, STK temsilcileri ve Anadoluhisarlılardan oluşan yaklaşık 400 kişilik bir davetli topluluğu katıldı.

Mehmet Özer Özalp’in duaları eşliğinde yapılan iftar yemeğine; CHP İlçe Başkanı Aydın Düzgün, MHP İlçe Başkanı Oğuzhan Kahraman’da siyasi alandı objektihlere yansıyan isimler oldu.

Anadoluhisarı Spor Kulübü’nün iftar yemeğine spor camiasından ise Beykoz Kulüpler Birliği (BİSK) Başkanı Asım Özdemir, Akbaba Spor Kulübü BaşkanıYüksel Kılıç, Yenimahalle Spor Kulübü Başkanı Recayi Çelik, Çubuklu Spor Kulübü Başkanı Coşkun Tosun, Gümüssuyu Spor Kulübü Başkanı Şeref Kurtuluş, Örnekköy Spor Kulübü Başkanı İsmail Türkoğlu, Beykoz Spor Kulübü Başkanı Zeki Aksu, Kanlıca Spor Kulübü Başkanı Ali Esat Yaşar, Rüzgarlıbahçe Spor Kulübü Başkanı Bayram Taşkıranlar,  Riva Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Ömer Akyüz katıldı.

Anadoluhisarı Spor Kulübü Başkanı Cenk Nur, yaptığı açılış konuşmasında, kendilerine destek veren, emeği geçen herkese ve davete katılan misafirlere teşekkür etti.

Yeni yönetimin Hisarlı ruhunu yaşatmayı ve bir aile olmayı önemsediğini ifade eden Cenk Nur, Kulübün içerisinde bulunduğu zor durumdan, el birliği ile omuz omuza çıkacaklarını, bunun için yapısal ve sportif projeleri olduğunu ve Hisar ailesinden destek beklediklerini ifade etti.

“Hisarlılar çalışmadan memnun ama saha yok”

En önemli projelerinin Küçüksu Çayırı’nda 2012 tarihinde yıkılan tesislerini ve spor sahalarını tekrar Hisar’a ve Hisarlılara kazandırmak olduğunu söyleyen başkan Nur, “kendisi de Anadoluhisarı sahasında futbol oynamış olan Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla yıllarca atıl durumda olan tarihi Küçüksu mesire yeri ve er meydanında yapılan çalışmalar Anadoluhisarlıları çok memnun etti. Fakat Küçüksu’ya yapılan projede spor tesislerinin, futbol, basketbol, tenis kortu vs. olmayışı bizleri çok üzdü” şeklinde konuştu.

“İBB ve Beykoz Belediyesi’nden destek bekliyoruz”

Anadoluhisarı halkının, Beykoz Belediyesi ve İBB’den bu spor tesislerinin yeniden çocuklara ve gençlere kazandırılmasını istediğini söyleyen Cenk Nur, bu projeleri için İBB nezdinde gerekli girişimlere başladıklarını, İBB ve Beykoz Belediyesi’nin desteklerini beklediklerini ifade etti.

Haber Merkezi