Spor

Anadoluhisarı’nda sessiz sedasız değişim

2014.08.09 00:00
| | |
5936

Anadoluhisarı İdman Yurdu Spor Kulübü sessiz sedasız yapmış olduğu başkan değişikliğinden sonra yeni yönetimiyle basının karşısına çıktı.

Daha önce Kamil Adnan Güner’in başkanlığını yaptığı Anadoluhisarı İdman Yurdu Spor Kulübü’nün Başkanlığına Adem Deniz seçildi. Göreve başlamasının ardından bir basın toplantısı düzenleyen Başkan Deniz, 100. Yıllarında henüz bir futbol sahalarının olmamasından yakındı. 

Anadoluhisarı Spor Kulübündeki sessiz sedasız değişime de açıklık getiren Deniz, “Ben aslında bu kulübe talip olmamıştım, benim görevim yaklaşık 5-10 yıldır dışarıdan yardım getiren ve kulübü ayakta tutmaktı. Fakat kulüp daha da kötü bir duruma düşünce bende Anadoluhisarı hatırına Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile görüştüm ve 22 kişilik yönetim heyeti kurarak bu görevi devir aldım.” diye konuştu. 

Anadoluhisar Kulübü’nün kötü gidişat da olduğunu ifade eden Deniz, “Hisar takımı küme düşebilir, fakat Hisar kulübü küme düşmez” felsefesi ile yola çıktığını kaydetti. 

Ben kulüp Başkanlığı koltuğuna oturdum oturalı geçmişte kalan borçları ödüyorum. Futbolcularımızın soyunma odaları dahi yoktu 50-60 bin lira para verdik. Fakat daha ortada bir şey yok” diyen Adem Deniz,  Belediye Başkanına gittik, ‘bizim devlete borcumuz yok, şahıslara da borcumuz yok… Ben sizden malzemede istemiyorum. Ben sadece yıktığınız binayı istiyorum’ dediğini dile getiren Deniz, Yücel Çelikbilek’in kendisine yer olmadığını söylediğini ifade etti. 

Anadoluhisdarı Spor Kulübü’nün yeni yönetimi şu simlerden oluştu: 

Başkan (Adem Deniz)

İdari İşler Baş. Yrd.  (Emirhan Yavaşoğlu)

Mali İşler Baş. Yrd.   (Celal Pekbaşoğlu)

Genel sekreter   (Oktay Yavaş)

Genel Muhasip  (İsmail Özkanlı)

Muhasebe Yard.  (Koray Kıroğlu)

Tesisler Amiri   (Mehmet Toraman… Mahir Kaptan)

Basın yayın  (Mustafa Babuz)

Dış İlişkiler  (Recep Hisli)

Org. Komitesi   ( İlhan Akdemir)

Genel kaptan  (Fuat Yılmaz)

Federasyon Tem (Asım Özdemir)

Sportif Faal Baş. Yar. (Nazmi Yenigün)

Futbol Şubesi (Hasan Gökbudak… Ayhan Süer)

Kürek Şubesi  (Faik Türdü)

Basketbol Şubesi (Arif Gürses)

Alt yapı Sorumlusu (Ferda Balamir)  

Spor Servisi 

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Kongre, Adem Deniz, Anadoluhisarı Spor Kulübü

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"