Spor

Anadoluhisarı Kulüp binasına yıkım

Anadoluhisarı Kulüp binasına yıkım
2014.08.05 00:00
| | |
13295

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nden gelen yıkım kararı Anadoluhisarı spor camiası üzerinde şok etkisi yaptı.

Bunun üzerine hemen toplanan camianın önde gelen isimleri bir durum değerlendirmesi yaptı. Anadoluhisarı camiasından kalabalık bir katılımla gerçekleşen toplantıya, Türkiye İş Bankası eski Genel Müdürü Cahit Kocaömer, Çubuklu Spor Kulübü Başkanı Coşkun Tosun, Amatör Kulüpler Derneği Başkanı Asım Özdemir, Göztepe Mahalle Muhtarı Ahmet Duran, Anadoluhisarı Turizm ve Kalkındırma Derneği Başkanı Mustafa Babuz ve Dost Beykoz yazarı Av. Ferda Kazancıbaşı katıldı.

Kulübün yıkım kararı hakkında bilgi veren Anadoluhisarı İdman Yurdu Spor Kulübü Başkanı Kamil Adnan Güner şunları söyledi; “15 gün önce zabıta gelerek kulübünüze yıkım kararı çıktığını bize tebliğ ettiler. Bizde onlara elimizde 19 yıllık anlaşmamız olduğunu söyledik. Kendilerine ibraz ettik. Bizlere bunu hukuk yoluyla çözmeye çalışın dediler. Bizde bu konuyla ilgili elimizden gelen her şeyi yapmaya başladık.”

Beykoz Belediyesi ile Akademi’nin arasının açık olduğunu belirten Adnan Güner; Rektörden randevu talep ettik ve pazartesi günü görüşeceğiz. Şimdilik durum bu şekilde daha sonra konuyla ilgili tekrar sizleri bilgilendireceğiz. İnşallah gelişmeler lehimize sonuçlanır” şeklinde konuşarak konuyla ilgili gelişmeler neticesinde basına bilgi verileceğini söyledi.

Dost Beykoz yazarı Av. Ferda Kazancıbaşı kulübün ne gibi hakları olduğunu açıklayarak, “Bu doğrultuda elimizden gelen her şeyi yapacağız ve kulübümüzün kalıcı olmasını sağlayacağız” şeklinde konuştu.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Adnan Güner, Yıkım, Anadoluhisarı, Kulüp, Bina, İBB

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"