Spor

Anadoluhisarı ilk çalışmasını yaptı

Anadoluhisarı ilk çalışmasını yaptı
2014.08.07 00:00
| | |
5514

İstanbul 1. Amatör Ligi'nin Beykoz temsilcilerinden Anadoluhisarı İdmanyurduspor sezonun ilk çalışmasını yaptı.

Bundan sonra ise hazırlık maçlarıyla takımdaki son durum saptanmaya çalışılacak. Gençlerin ağırlıklı olduğu bir kadro ile çalışan yeşil-sarılı ekip geleceğe umutla bakabilmemin hesaplarını yaparken, Anadoluhisarı İdmanyurduspor takımı bu sezon Gökhan Hadi'ye teslim etti.

Çalışmalar hakkında bilgi edindiğimiz Anadoluhisarı idmanyurduspor Futbol Şube Sorumlusu Hasan Gökbudak transfer döneminde 7 futbolcuyu kadrolarına dahil ettiklerini ifade ederek,  "Bu sezon gençler ağırlıklı kadromuza 7 güvendiğimiz ismi dahil ettik. Çalışmalarımız Anadoluhisarı Spor Akademisi Sahasında devam etmekte. Bu sezon şampiyon olarak eniden süper amatör lige dönmek istiyoruz. Anadoluhisarı gibi 100 yıllık maziye sahip bir kulübü yeniden eski günlerine döndürebilmek için camia olarak el ele vermemiz gerekmekte. Birkaç gün sonra çalışmaalrda ilk etabı tamamlayıp, hazırlık müsabakaları oynamaya başlayacağız" şeklinde konuştu.

Öte yandan yeşil-sarılı kulüp uzun süredir proje safhasında olan kulüp dergilerini hazırlayıp baskıya gönderirken, içerik bakımından son derece zengin olan dergilerinin spor camiasında dikkatleri fazlası ile çekeceği iddiasında.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Anadoluhisarı İdmanyurdu Spor Kulübü, Gökhan Hadi, Hasan Gökbudak, Antrenman

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"