Anadoluhisarı İdmanyurdu'nda tempo yüksek

  • 0
  • 5817
Anadoluhisarı İdmanyurdu'nda tempo yüksek
Anadoluhisarı İdmanyurdu'nda tempo yüksek

İstanbul Süper Amatör Liginin köklü kulüplerinden olan Anadoluhisarı İdmanyurdu Spor Kulübünde 2023-24 sezonun ile birlikte önümüzdeki günlerde yapılacak 110. yıl gecesinin heyecanı yaşanıyor.

Ekrem Albayrak yönetiminde antrenmanların devam eden Yeşil-Sarılı ekipte bu sezon şampiyonluk beklentisi yüksek.

Boğaziçi ekibinde Teknik Sorumlu Ekrem Albayrak yaptığı açıklamada, "antrenmanlarımız devam ederken takıma yeni isimleri dahil etme yolunda da çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz.

Belirlediğimiz isimleri de kadromuza katıp transfere noktayı koymak istiyoruz. Çalışmalarımızın her aşaması ciddiyetle yürütülüyor. Saha çalışmalarımızı Spor Akademisi Stadında yaparken kondisyon çalışması için Polonezköy Parkurunu tercih ettik. Bu arada Riva'da bir antrenman yaparak da kumda çalışma zorluğu içinde gücümüz de test etme imkanı bulduk. Her şey güzel gidiyor." diye konuştu.

Yeşil-Sarılı ekipte Kulüp Başkanı İlker Güner ve Yönetim Kurulu üyeleri ise işi teknik boyutunu Ekrem Albayrak'a havale ettikten sonra Kulüp Gecesi için yoğun bir mesai harcıyor.

Başkan Güner, "23 Eylül Cumartesi günü yapılacak gecemizde büyük Hisar camiası bizi yalnız bırakmayacaktır. Gecemizin biletlerinin satışı da devam ediyor. 110 yıllık mazimize yakışır bir gece olmasını istiyoruz" dedi.

Spor Servisi

İstanbul Vali Yardımcısı Beykoz’a Kaymakam olarak atandı
Önceki İstanbul Vali Yardımcısı Beykoz’a Kaymakam olarak atandı
İshaklı hazırlık maçında Anadoluhisarı ile berabere kaldı
Sonraki İshaklı hazırlık maçında Anadoluhisarı ile berabere kaldı