Kültür

Anadoluhisarı Carrefour’dan 23 Nisan

Anadoluhisarı Carrefour’dan 23 Nisan
2014.07.24 00:00
| | |
10640

23 Nisan Çocuk Bayramı nedeniyle kamu kurum ve kuruluşlarının yanı sıra özel kuruluşlarda çeşitli etkinliklerle toplumsal duyarlılığa dikkat çekiyor. Carrefour'da 23 Nisan etkinlikleri devam ediyor

23 Nisan Çocuk Bayramı nedeniyle kamu kurum ve kuruluşlarının yanı sıra özel kuruluşlarda çeşitli etkinliklerle toplumsal duyarlılığa dikkat çekiyor. Anadoluhisarı Carrefour’da gelenek haline gelen 23 Nisan kutlamaları çocukları mutlu ediyor.

 

Anadoluhisarı Carrefour mağazası her yıl düzenlediği 23 Nisan kutlamalarıyla müşterilerine özel bir hizmet veriyor. Çocukların doyasıya eğlendiği bir ortamda ailelerde alışverişlerini rahatlıkla yapabiliyor. Carrefour’un her yıl düzenlediği etkinliklerde çocuklara çeşitli hediyelerin yanında doyasıya eğlenme imkanı da sunuluyor. 

Anadoluhisarı Carrefour Mağaza Müdürü Taşkın Türkmen, normalde kamu kurumlarının düzenlediği bu tarz etkinleri Carrefour olarak kendi bünyelerinde yaparak müşterilerine farklı bir hizmet sunduklarını söyleyerek, çocuklara verdikleri öneme dikkat çekiyor.

Taşkın Türkmen, çocukların tamamen ücretsiz yararlandıkları bu etkinlerde düzenledikleri çeşitli yarışmaların ayrı bir heyecan konusu olduğunu belirterek, toplumsal olaylara duyarlılık gösterdiklerine vurgu yapıyor.

 

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nda da aynı etkinliklere ev sahipliği yapmayı planladıklarını söyleyen Türkmen, “geleceğimiz olan çocuklara sahip çıkıyoruz… Bu tarz etkinlikler bütün şubelerimizde yapılan bir şey değil… Anadoluhisarı olarak bir tek biz düzenliyoruz. Müşterilerimiz rahat oluyor… Bunun yanında çocukların eğlenmesi bizi mutlu ediyor”şeklinde konuşuyor…

 

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: 23 Nisan, Çocuk Bayramı, Anadoluhisarı

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"