Son Dakika

Beykoz Anadoluhisarı'nda kanlı hesaplaşma

Beykoz Anadoluhisarı'nda kanlı hesaplaşma
30.01.2017 14:49
| | |
38012

Video galeri

Anadoluhisarı Sabancı Öğretmen Evi’nin hemen yanında bulunan Big Chefs Restaurant’ta bir kişi silahla öldürüldü…

Beykoz Belediyesi eski Başkanı Muharrem Ergül'ün danışmanlarından Lale Çulban Enç’in sahibi olduğu Anadoluhisarı Big Chefs Restaurant’ta 12 yıl önce babasını öldüren kişiyi gören VMS isimli şahıs silahına sarıldı.

12 YIL SONRA İNTİKAM ALDI

Edinilen bilgiye göre, 12 yıl önce babasını öldürdüğü iddia edilen VMS, restaurantta gördüğü ve öldürdüğü iddia edilen kişiye ateş etti… Hedeflediği kişiyi ağır şekilde yaralayan şahsın olaydan sonra teslim olduğu öğrenilirken, olay sırasında bazı insanlarında telaştan yaralandığı kaydedildi.

Olay sırasında hafif şekilde yaralanan kişiler Kavacık Medistate Hastanesi’ne kaldırılırken, vurulan 58 yaşındaki Mehmet Ali Büyüksarıoğlu’nun ise hayatını kaybettiği öğrenildi.

DEMET AKALIN DA ORADAYDI

Anadoluhisarı'nda saldırının gerçekleştiği mekânda ünlü popçu Demet Akalın da vardı. Saldırı şokunu yaşayan Demet Akalın yaşadıklarını "Korkunçtu kargaşada elimi incittim ama çok kişiye kırılan camlar girdi" ifadeleriyle Twitter adresinden paylaştı.

MASANIN ALTINA SAKLANDI

Edinilen bilgilere göre Demet Akalın saldırı sırasında hemen bir masanın altına saklanmış. Büyük korku yaşayan Demet Akalın, tıpkı Reina saldırısı gibi bir saldırı olduğunu düşünmüş.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Son Dakika Haber, Saldırı, Big Chefs Restaurant, Anadoluhisarı, Mehmet Ali Büyüksarıoğlu

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"