Son Dakika

Anadoluhisarı 3 transfer daha yaptı

  • 0
  • 545
Anadoluhisarı 3 transfer daha yaptı
Anadoluhisarı 3 transfer daha yaptı
Anadoluhisarı 3 transfer daha yaptı

Beykoz İlçesini İstanbul SAL'de temsil eden Anadoluhisarı İdmanyurduspor'da heyecanlı günler yaşanıyor!

Boğaziçi ekibinde bu sezonki grubun belli olması sonrasında peş, peşe 3 oyuncu transferi haberi kamuoyuna aktarıldı. Yeşil-Beyazlı ekip Berke B.Bilaloğlu, Deniz Çelik ve Karabekirspor’dan Hacı Körpe ile oturduğu anlaşma masasından olumlu ayrılınca her 3 isim de gelenek olduğu üzere sembolik imzalarını attılar.

Bu arada Anadoluhisarı İdmanyurduspor'da antrenmanda tempo ve dozaj atarken Teknik Sorumlu Ekrem Albayrak, gruplarının belli olduğunu ve bundan sonraki her aşamada çok fazla emek ve efor sarf edilmesi gerektiğine vurgu yaparak futbolcularının dikkatini çekti.

Marmara Üniversitesi Akademi Stadında yapılan çalışmalarda futbolcuların oldukça istekli ve maçlara olan özlemleri ise gözlerden kaçmadı.

Anadoluhisarı İdmanyurduspor Kulüp Başkanı İlker Güner, şu ana kadar listelerinde olan oyuncuları kadrolarına dahil ettiklerini söylerken, "Biz Yönetim ve camia olarak Ekrem Hocamız ve futbolcularımıza güveniyoruz. Artık üst liglerin vakti geldi, bunun için gerek biz yöneticilerin gerekse camiadaki tüm Gönültaşlarımızın imkânları zorlayıp kulübümüze daha fazla katkı sağlamamız gerekmekte. Yakaladığımız bu güzel atmosfere daha fazla moral-motivasyon katmamız gerekmekte" şeklinde konuştu.

Öte yandan Yılların Takımında son antrenman yeri sürpriz bir şekilde değişirken Riva Plajında kumda yapılan antrenman ile fizik-kondüsyon anlamında verimli bir çalışma gerçekleşmiş oldu.

Spor Servisi

Beykoz Belediyesi Voleybol Takımı’nın grubu belli oldu
Önceki Beykoz Belediyesi Voleybol Takımı’nın grubu belli oldu
Beykoz Spor Kulübü 115. Yılını kutladı
Sonraki Beykoz Spor Kulübü 115. Yılını kutladı