Spor

Amigo Paypay'dan camiaya çağrı

Amigo Paypay'dan camiaya çağrı
2015.01.28 00:00
| | |
5980

Beykoz Gençlik Kulübü olarak da vardı, Sümerbank Beykoz olarak da, Beykoz 1908 olarak ve de sade tanımı ile Beykoz olarak da...

Küçük yaşlardan beri bu sevdanın esiri olmuş Paypay, namı diğer Erdoğan Sevinç... Ha bu arada bir zamanlar futbol turnuvalarının da yetenekli bir golcüsüdür kendisi.

Paypay hafta sonunda oynanacak Mimarsinan karşılaşması öncesinde Beykoz kamuoyuna yaptığı çağrıda tüm Beykozluları müsabakaya davet etti. Yıllardır, Beykoz ile hiçbir küslük, dargınlık yaşamadığını ve armanın peşinde koştuğunu hatırlatan Paypay, "Beykozspor bizim hayatımızın bir parçası olmuş. Maalesef yıllar içerisinde büyük bir çöküş yaşadık. Ancak her inişin de bir çıkışı olduğunu biliyoruz. Bu sene kadro olarak kısıtlı bir takıma sahip olsak da her birimiz üzerine düşen sorumluluğu yerine getirip son maçımızda takımı iddialı konuma soktuk. Bu sezon çok farklı bir ortama şahit olduk... Tribünlere birkaç yıldır gelmeyen hatta uzun yıllardır gelmeyen birçok arkadaşımızı aramızda gördük. İlk haftalardaki çıkışımız durunca bazıları gelmez oldu, ancak gelenlerin samimi, yürekten desteği ile takımı havaya sokup son maça taşıdık" diye konuştu.

Beykoz 1908 A.Ş. Takımında gerçekten de yüreğini sahaya yansıtan, ortaya koyan futbolcuların olduğunu sözlerine ekleyen Paypay, "Ben bizleri buraya kadar taşıyan tüm futbolcu kardeşlerimin alınlarından öpüyorum. Mütevazi kadromuz ile büyük paralar harcayan takımların üstüne bizleri çıkarmasını bildiler. Çok şanssız maçlarımız oldu, hak etmediğimiz puanlar kaybettik. Ancak Pazar günkü Mimarsinanspor maçına da iddiamız devam ediyor halde çıkmamız gerçekleşti. Eğer ki bu maç sonunda Yükselme Grubuna kalırsak evimizdeki son maçımız olacak bu maç. Çünkü Yükselme Grubu maçları tarafsız sahalarda oynanmakta, Paşabahçe Stadında ya da ilçemiz sınırlarındaki her hangi bir statta maçımız olmayacak. Bu sebeple yolumuza devam etsek de sezona nokta koysak da bu futbolcu kardeşlerimizle birlikte olmanın zamandır." şeklinde konuştu.

Tribünlere gelen gençlerin çok heyecanlı ve istekli olduklarını da söyleyen Paypay, "Ben sürekli genç arkadaşlarımla birlikteyim. Onlara eski parlak günlerimizden örnekler vermekteyim. Beykoz'un büyüklüğünü anlatmaktayım. İnşallah onlar da zaman içerisinde üst liglerde, profesyonel liglerde oynayacak, İstanbul dışı deplasmanlar gidilecek günleri görecekler. Bu arada maçlarımıza kızlar da gelmekte. Onların da fanatiklik derecesinde bir Beykoz Sevdasına tutulduklarını bizzat görmekteyim. Bu samimiyetleri tribünleri terk edenler için de en iyi mesaj olmakta. Umarım bu kız kardeşlerimiz birer -Dişi Yargıç- olarak önümüzdeki süreçte bir yapılanmaya gidecek ve kendi gruplarını kuracaklardır" dedi.

Paypay ile yaptığımız bu sohbette onu hatırlatan bir istek ile son verelim istedik ;

"Paypay ortaya üçlü çektir Beykoz'a....."

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz 1908 AŞ, Amigo, Paypay, Erdoğan Sevinç

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"