Ambulanslar da Beykoz'un karlı sokaklarında gidemedi

  • 0
  • 4409

Beykoz'da etkili olan Aybar kar fırtınası nedeniyle ara sokaklarda oluşan kar kalınlığı sağlık çalışanlarına da müsaade etmedi.

Kent genelinde olduğu gibi Beykoz'da da etkisini üst seviyeden hissettiren Aybar kar fırtınası nedeniyle ilçedeki birçok sokak akşam saatlerinden itibaren beyaz örtüyle kaplanarak araçların ilerleyemeyeceği bir seviyeye geldi.

Acil durumlarda hastalarına ulaşmaya çalışan 112 Acil Servis personelleri de hastaneye nakletmek üzere geldikleri sokaklarda ilerlemekte zorlandı. Kimi zaman iş makinesi yardımıyla sokaklarda ilerleyen sağlık çalışanları, kimi zaman bu yolları yürüyerek ilerlemek zorunda kaldı.

Şirindere'de hastası için gelen 112 ambulansı yoğun kar nedeniyle ilerlemekte güçlü çekerek vatandaşlardan yardım istedi. Ambulansın ilerlemekte zorlandığı o anlar bir vatandaş cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

Beykoz'un yüksek nüfuslu mahallelerinden olan Ortaçeşme ve Soğuksu Mahallesi'nde de benzer anlar yaşattı. Soğuksu Mahallesi'nde iş makinesiyle ilerleyen sağlık çalışanları Ortaçeşme Mahallesi'nde yine iş makineleri tarafından yolun trafiğe açılmasını bekledi.

Kar yağışlı havanın akşam saatlerinde etkisini kaybetmesi bekleniyor.

Haber Merkezi

Beykoz Yöre Buluşmalarında durak Giresun
Önceki Beykoz Yöre Buluşmalarında durak Giresun
SP Adayı Beykoz'da seçim sürecini değerlendirdi
Sonraki SP Adayı Beykoz'da seçim sürecini değerlendirdi
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz