Spor

Amatörleri soğuk bir hafta sonu bekliyor

Amatörleri soğuk bir hafta sonu bekliyor
2014.08.05 00:00
| | |
6754

Beykoz Amatör Lig Takım'ları hafta sonunda soğuk bir havada maçlara çıkacak. Meteoroloji verilere göre hava sıcaklığındaki düşme devam edecek.

Bu durumdan en fazla zorlanacak takımlarımız ise SIRMA U-13 Ligi'nde mücadele edecek olanlar, Cumartesi-Pazar günleri çift maç yapan çocukların soğuk havada zorlanacakları da bir gerçek. Bu kategori dışında U-19 2.Lig ve 2.Amatör Lig müsabakaları da hafta sonunda heyecanlı maçlar çıkaracak gibi.

Bu arada bu haftadan itibaren Beykoz Amatörleri maç listelerine Denizcilik İşletmeleri Spor Kulübü’nü de dahil ediyoruz.

Bir zamanlar Karaköy’deki Denizcilik İşletmeleri Genel Müdürlüğü’nde adresi olan, bu kulübümüzün başkanlığını kendisi de bu kurumdan emekli olan ve BİSK Başkanlığını da yürütmekte olan Asım Özdemir, Kulüp adresi Beykoz’a nakil olurken U-13 ve 2. Amatör Lig’de maçlara çıkan bu kulübümüz kadrosunun tamamına yakını Beykozlu isimlerden oluşmakta. Dost Beykoz Spor Müdürü Talip Ercan’ın izlenimleri ile işte hafta sonu maçlarına bir bakış ;

BEYKOZ AMATÖRLERİ 7-8 MAYIS 2011 MAÇ LİSTESİ :

7 MAYIS CUMARTESİ MAÇ LİSTESİ :

A.Hisarı Spor Akademisi Dış Saha

11.30Gümüşsuyuspor-Çubukluspor SIRMA U-13 :

13.00 Küçüksu Yenimahalle-Çiğdemspor SIRMA U-13 :

14.30 Ortaçeşmespor-Tokatköyspor SIRMA U-13 :

16.00 Denizcilik İşletmeleri-Libadespor SIRMA U-13

A.Hisarı Spor Akademisi Stadı

12.00 Mesudiyespor-Çengelköyspor U-19 / 2 :

Haydarpaşa Stadı

12.00 S.Ali Y.Saha-Soğuksuspor 2.A.L.:

Fikirtepe Dumlupınar Sahası

13.00 Örnek Gençlik-Beykoz Belediyesi SIRMA U-13 :

Paşabahçe Stadı

14.30 Paşabahçespor-Kavacıkspor SIRMA U-13 :

16.00 Soğuksuspor-A.Hisarı İ.Y. SIRMA U-13 :

8 MAYIS PAZAR MAÇ LİSTESİ :

A.Hisarı Spor Akademisi Dış Saha

09.30 Çubukluspor-Küçüksu Yenimahalle SIRMA U-13 :

11.00 Gümüşsuyuspor-Soğuksuspor SIRMA U-13 :

14.00 Kavacıkspor-A.Hisarı İ.Y. SIRMA U-13 :

15.30 Tokatköyspor-Paşabahçespor SIRMA U-13 :

17.00 Çiğdemspor-Ortaçeşmespor SIRMA U-13 :

Çakmak Sahası

13.00 İstanbul Site-Denizcilik İşletmeleri SIRMA U-13 :

Tuzla Belediye Sahası

15.00 Orhanlıspor-Küçüksu Yenimahalle U-19 /2

Kavacık Stadı

16.00 Kavacıkspor-Feneryoluspor U-19/2 :

Haydarpaşa Sahası

16.00 İ.Bostan-Denizcilik İşletmeleri 2.A.L.:

Çekmeköy Stadı

16.00 Çekmeköyspor-Çavuşbaşıspor SIRMA U-13 :

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Amatör, Lig, BİSK

0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"