Spor

Amatörlerde maç listesi belli oldu

Amatörlerde maç listesi belli oldu
2014.12.04 00:00
| | |
4281

Beykoz ilçesinin Amatör Ligler’indeki temsilcilerinin maç günlerinde bu hafta değişikliğe gidildi.

Kulüplerden gelen talep üzerine hafta sonunda yapılacak Açık Öğretim Sınavları nedeni ile Süper Amatör Lig Takımlarının maç günleri Cuma gününe alındı. İşte bu haftaya ait temsilcilerimizin maç listesi;

 5 ARALIK 2014 CUMA

KARTAL BULVAR ( MİMAR KUBİLAY KÖSE ) STADI

12.00 KARTAL BELEDİYESPOR-BEYKOZ 1908 SAL :

PAŞABAHÇE STADI

14.00 PAŞABAHÇESPOR-ZEYTİNBURNU YILDIZSPOR SAL :

KAĞITHANE BLD.YAHYA KEMAL SAHASI

14.00 YAHYA KEMALSPOR-GÜMÜŞSUYUSPOR SAL :

ORTAÇEŞME SAHASI

14.00 ORTAÇEŞMESPOR-SELVİSPOR SAL :

6 ARALIK CUMARTESİ

ALEMDAĞ STADI

09.00 ÇEKMEKÖYSPOR-KAVACIKSPOR U15 :

KARABEKİR SAHASI

10.00 DNZ.İŞLT-ÇENGELKÖYSPOR U11 :

SOĞUKSU SAHASI

11.00 BEYKOZ 1908-ÇİĞDEMSPOR U11 :

12.00 ORTAÇEŞMESPOR-KAVACIKSPOR U11 :

13.00 PAŞABAHÇESPOR-TED İST KOLEJİ U11 :

ORTAÇEŞME SAHASI

12.30 SOĞUKSUSPOR-GÜLENSUSPOR U15 :

14.00 ORTAÇEŞMESPOR-KARTAL YUVASI U11 :

DUDULLU STADI

12.30 DUDULLUSPOR-RÜZGARLIBAHÇESPOR U15 :

KARTAL BULVAR STADI

12.30 UĞUR MUMCU-PAŞABAHÇESPOR U15 :

RİVA STADI

14.00 RİVASPOR-PENDİKGÜCÜ U15 :

ÖMERLİ STADI

14.00 İST.KARTALLARI-ÇUBUKLUSPOR U15 :

ÇAVUŞBAŞI SAHASI

14.00 ÇAVUŞBAŞISPOR-AYDINLISPOR U17 :

SULTANBEYLİ BLD.SAHASI

14.00 SULTANBEYLİ BLD.SPOR-BEYKOZ 1908 U17 :

7 ARALIK 2014 PAZAR

ANADOLUHİSARI SPOR AKADEMİSİ STADI

14.15 ÇENGELKÖYSPOR-GÜMÜŞSUYUSPOR U17 :

SOĞUKSU SAHASI

10.00 ÇAVUŞBAŞISPOR-ÇİĞDEMSPOR U11 :

11.00 BEYKOZ 1908-TED İST.KOLEJİ U11 :

12.00 PAŞABAHÇESPOR-ÇUBUKLUSPOR U11 :

KARTAL BULVAR STADI

10.15 KARTAL BULVARSPOR-RÜZGARLIBAHÇESPOR U17 :

ÜMRANİYE BLD.SUNİ ÇİM SAHASI

12.30 KARABEKİRSPOR-ÇAVUŞBAŞISPOR U15 :

ORTAÇEŞME SAHASI

12.30 BEYKOZ 1908-BAŞIBÜYÜKSPOR U15 :

14.15 TOKATKÖYSPOR-TAÇSPOR 1.AMATÖR LİG :

PAŞABAHÇE STADI

12.30 ÇUBUKLUSPOR-KOZYATAĞISPOR U17 :

14.15 PAŞABAHÇESPOR-PENDİK DOĞANSPOR U17 :

SULTANBEYLİ 75.YIL STADI

14.00 SULTANBEYLİSPOR-KAVACIKSPOR U17 :

SELİMİYE STADI

10.45 VALİDE TAYFUNSPOR-KAVACIKSPOR 1.AMATÖR LİG :

KARTAL YUNUS SAHASI

12.00 KARTAL YUVASISPOR-ELMALISPOR 1.AMATÖR LİG :

8 ARALIK 2014  PAZARTESİ

MALTEPE BLD.İDEALTEPE SUNİ ÇİM SAHASI

14.00 1923 ESENKENTSPOR-ÇAVUŞBAŞISPOR 1.AMATÖR LİG :

KARTAL YUNUS SAHASI

14.00 KARTALGÜCÜ-A.HİSARI İDMANYURDU 1.AMATÖR LİG :

PAŞABAHÇE STADI

14.00 ÇUBUKLUSPOR-PENDİK DOĞANSPOR 1.AMATÖR LİG :

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Süper Amatör Lig Takımları


DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"