Spor

Amatörlerde hafta sonu mesaisi yoğun

Amatörlerde hafta sonu mesaisi yoğun
2014.12.18 00:00
| | |
4202

Beykoz ilçesinin amatör liglerdeki temsilcilerini yoğun bir maç maratonu daha bekliyor...

İşte Spor Servisi’mizce hazırlanan maç listesi,

20 ARALIK 2014 CUMARTESİ

SOĞUKSU SAHASI

10.00 ÇİĞDEMSPOR-TED İST.KOLEJİ  U11 :

11.00 BEYKOZ 1908-KAVACIKSPOR U11 :

12.00 PAŞABAHÇESPOR-ORTAÇEŞMESPOR U11 :

13.00 ÇAVUŞBAŞISPOR-ÇUBUKLUSPOR U11 :

KARABEKİR SAHASI

10.00 BOSTANCI-DNZ.İŞLETMELERİ U11 :

KARTAL YUNUS SAHASI

10.45 ANADOLU KARTALLARI-BEYKOZ 190 U17 :

12.30 KARTAL YUVASI-KAVACIKSPOR 1.AMATÖR LİG :

ORTAÇEŞME SAHASI

11.00 ORTAÇEŞMESPOR-ÇUBUKLUSPOR U15 :

YILDIZTABYA STADI

12.30 ÇANKIRI MARUFSPOR-PAŞABAHÇESPOR SAL :

KAYNARCA SAHASI

12.30 PENDİKGÜCÜSPOR-SOĞUKSUSPOR 1.AMATÖR LİG :

KARTAL BULVAR STADI

12.30 KINALIADASPOR-ELMALISPOR 1.AMATÖR LİG :

MALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI

12.30 TAÇSPOR-GÜMÜŞSUYUSPOR U17 :

PAŞABAHÇE STADI

12.30 SOĞUKSUSPOR-RÜZGARLIBAHÇESPOR U15 :

ÇAKMAK STADI

12.30 ÖZATAŞEHİRSPOR-KAVACIKSPOR U15 :

A.HİSARI SPOR AKADEMİSİ STADI

14.15 ÜSKÜDAR SALACAK-PAŞABAHÇESPOR U15 :

KAĞITHANE BLD.SEYRANTEPE STADI

14.15 SÜTLÜCESPOR-ORTÇEŞMESPOR SAL :

21 ARALIK 2014 PAZAR

A.HİSARI SPOR AKADEMİSİ STADI

09.00 RÜZGARLIBAHÇESPOR-İÇERENKÖY İDMANYURDU U17 :

SANCAKTEPE BLD.ŞEHİR STADI

10.30 SANCAKTEPESPOR-KAVACIKSPOR U17 :

MALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI

11.00 1923 ESENKENTSPOR-BEYKOZ 1908 U15 :

SELİMİYE STADI

12.00 BARBAROSSPOR-ÇAVUŞBAŞISPOR 1.AMATÖR LİG :

SOĞUKSU SAHASI

12.00 ORTAÇEŞMESPOR-BEYKOZ 1908 U11 :

13.00 KAVACIKSPOR-ÇAVUŞBAŞISPOR U11 :

14.00 ÇUBUKLUSPOR-ÇİĞDEMSPOR U11 :

ALEMDAĞ STADI

12.30 SARIGAZİSPOR-ÇUBUKLUSPOR U17 :

RİVA STADI

13.00 TOKATKÖYSPOR-ACIBADEMSPOR 1.AMATÖR LİG :

SULTANBEYLİ BLD. STADI

14.00 SULTANBEYLİ BLD.SPOR-ÇAVUŞBAŞISPOR U15 :

PENDİK KURTKÖY SAHASI

14.15 SAPANBAĞLARI-ORTAÇEŞMESPOR U17 :

KARTAL 75.YIL SAHASI

14.15 KARTAL YUVASI-SOĞUKSUSPOR U17 :

ÇAKMAK STADI

14.15 FERAHSPOR-PAŞBAHÇESPOR U17 :

KAĞITHANE BLD.M.A.ERSOY SAHASI

14.15 ÖRNEKTEPESPOR-BEYKOZ 1908 A.Ş. SAL :

MALTEPE BLD.İDEALTEPE SUNİ ÇİM SAHASI

14.15 TAÇSPOR-A.HİSARI İDMANYURDU 1.AMATÖR LİG :

SRIYER BLD.ÇAYIRBAŞI STADI

14.15 REŞİTPAŞASPOR-GÜMÜŞSUYUSPOR SAL :

KARABEKİR SAHASI

15.00 DNZ.İŞLETMELERİ-ONAYSPOR U11 :

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Amatör, Soğuksu Stadyumu, Ortaçeşme Stadyumu

0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"