Son Dakika

Amatörlerde hafta sonu mesaisi yoğun

  • 0
  • 6978

Beykoz ilçesinin amatör liglerdeki temsilcilerini yoğun bir maç maratonu daha bekliyor...

İşte Spor Servisi’mizce hazırlanan maç listesi,

20 ARALIK 2014 CUMARTESİ

SOĞUKSU SAHASI

10.00 ÇİĞDEMSPOR-TED İST.KOLEJİ  U11 :

11.00 BEYKOZ 1908-KAVACIKSPOR U11 :

12.00 PAŞABAHÇESPOR-ORTAÇEŞMESPOR U11 :

13.00 ÇAVUŞBAŞISPOR-ÇUBUKLUSPOR U11 :

KARABEKİR SAHASI

10.00 BOSTANCI-DNZ.İŞLETMELERİ U11 :

KARTAL YUNUS SAHASI

10.45 ANADOLU KARTALLARI-BEYKOZ 190 U17 :

12.30 KARTAL YUVASI-KAVACIKSPOR 1.AMATÖR LİG :

ORTAÇEŞME SAHASI

11.00 ORTAÇEŞMESPOR-ÇUBUKLUSPOR U15 :

YILDIZTABYA STADI

12.30 ÇANKIRI MARUFSPOR-PAŞABAHÇESPOR SAL :

KAYNARCA SAHASI

12.30 PENDİKGÜCÜSPOR-SOĞUKSUSPOR 1.AMATÖR LİG :

KARTAL BULVAR STADI

12.30 KINALIADASPOR-ELMALISPOR 1.AMATÖR LİG :

MALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI

12.30 TAÇSPOR-GÜMÜŞSUYUSPOR U17 :

PAŞABAHÇE STADI

12.30 SOĞUKSUSPOR-RÜZGARLIBAHÇESPOR U15 :

ÇAKMAK STADI

12.30 ÖZATAŞEHİRSPOR-KAVACIKSPOR U15 :

A.HİSARI SPOR AKADEMİSİ STADI

14.15 ÜSKÜDAR SALACAK-PAŞABAHÇESPOR U15 :

KAĞITHANE BLD.SEYRANTEPE STADI

14.15 SÜTLÜCESPOR-ORTÇEŞMESPOR SAL :

21 ARALIK 2014 PAZAR

A.HİSARI SPOR AKADEMİSİ STADI

09.00 RÜZGARLIBAHÇESPOR-İÇERENKÖY İDMANYURDU U17 :

SANCAKTEPE BLD.ŞEHİR STADI

10.30 SANCAKTEPESPOR-KAVACIKSPOR U17 :

MALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI

11.00 1923 ESENKENTSPOR-BEYKOZ 1908 U15 :

SELİMİYE STADI

12.00 BARBAROSSPOR-ÇAVUŞBAŞISPOR 1.AMATÖR LİG :

SOĞUKSU SAHASI

12.00 ORTAÇEŞMESPOR-BEYKOZ 1908 U11 :

13.00 KAVACIKSPOR-ÇAVUŞBAŞISPOR U11 :

14.00 ÇUBUKLUSPOR-ÇİĞDEMSPOR U11 :

ALEMDAĞ STADI

12.30 SARIGAZİSPOR-ÇUBUKLUSPOR U17 :

RİVA STADI

13.00 TOKATKÖYSPOR-ACIBADEMSPOR 1.AMATÖR LİG :

SULTANBEYLİ BLD. STADI

14.00 SULTANBEYLİ BLD.SPOR-ÇAVUŞBAŞISPOR U15 :

PENDİK KURTKÖY SAHASI

14.15 SAPANBAĞLARI-ORTAÇEŞMESPOR U17 :

KARTAL 75.YIL SAHASI

14.15 KARTAL YUVASI-SOĞUKSUSPOR U17 :

ÇAKMAK STADI

14.15 FERAHSPOR-PAŞBAHÇESPOR U17 :

KAĞITHANE BLD.M.A.ERSOY SAHASI

14.15 ÖRNEKTEPESPOR-BEYKOZ 1908 A.Ş. SAL :

MALTEPE BLD.İDEALTEPE SUNİ ÇİM SAHASI

14.15 TAÇSPOR-A.HİSARI İDMANYURDU 1.AMATÖR LİG :

SRIYER BLD.ÇAYIRBAŞI STADI

14.15 REŞİTPAŞASPOR-GÜMÜŞSUYUSPOR SAL :

KARABEKİR SAHASI

15.00 DNZ.İŞLETMELERİ-ONAYSPOR U11 :

Spor Servisi

Futbolda 13 yaş grubu antrenman ilkeleri
Önceki Futbolda 13 yaş grubu antrenman ilkeleri
Beykoz’un bir altın kızı daha oldu… Elif Naz Soyer
Sonraki Beykoz’un bir altın kızı daha oldu… Elif Naz Soyer
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz