Amatörler gecikmeli kupalarına kavuştu

  • 0
  • 8222
Amatörler gecikmeli kupalarına kavuştu

İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu, 2008-2009 sezonundan beri kupalarını alamayan kulüplere yapılan kokteyl sonrasında kupalarını teslim etti.

Beykoz Temsilcilerinin de kupalarına kavuştuğu geniş katılımlı program oldukça renkli anlara sahne oldu.

BİSK Başkanı ve aynı zamanda İASFK Sekreteri Asım Özdemir'in sunuculuğunu yaptığı Kupa Dağıtım Töreninde; Küçüksu Yenimahallespor, Başkan Mustafa Arman ve Antrenör Eyüp Aktaş ve Gümüşsuyuspor, Başkan Yunus Çapoğlu ve Gümüşsuyu Vakfı Başkanı Dursun Ali Okuyan tarafından temsil edildi.

Kavacıkspor ve Ortaçeşmespor Kulüplerinin katılmaması nedeni ile kupalar bu kulüplere verilmek üzere Asım Özdemir'e teslim edildi. Beykoz temsilcileri hem kupalarını aldı hem de diğer kulüplere kupalarını takdim edenler arasında yer aldı.

Gecede kulüplerimiz kupalarına kavuşmanın sevincini yaşarken, amatör sporun büyük isimleri de geceye renk kattı. Kupaların bizzat İASKF Genel Başkanı Ali Düşmez tarafından takdim edildiği geceye; TFF Genel Sekreter Vekili ve TASKK Genel Başkan Vekili Adnan Ersan, TFFSamsun Bölge Müdürü İbrahim Güven, TFF İstanbul Bölge Müdürü Gür Onar, TFFHGDİstanbul Şubesi Başkanı Ahmet Şahin, İl Hakem Kurulu Başkanı Ahmet Erdoğan, TUFADİstanbul Şubesi Başkanı Süleyman Tohumcu katıldı.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş başta olmak üzere geceye yoğun programları nedeniyle katılamayan davetlilerin tebrik telgrafları da tek tek okundu.

İASKF Genel Başkanı Ali Düşmez yapmış olduğu açılış konuşmasında,“2008-2009 dan bu yana geçmiş sezonlarda kulüplerimize verilmeyen kupaları bugün kulüplerimize geç ulaştırmanın burukluğu fakat birlikte olmanın bir aile olmanın verdiği mutlulukla sahiplerine takdim ediyoruz. Şahsım ve Yönetim Kurulu arkadaşlarım adına şunu belirtmek isterim ki, her zaman kulüplerimizin emrine amadeyiz. Orhan Saka Amatörler Evini daha canlı bir hale getirmek, kulüplerimize hizmet eden birimleri buraya toplamakla başlayan hizmet çalışmalarımız aynı hızıyla devam edecektir. Umarım ileriki günlerde yapacağımız yeniliklerinde gidişatı hep böyle kulüplerimize layık olduğu şekilde başarılı geçer.” şeklinde konuştu.

İASKF’nun projeleri hakkında da bilgi veren Düşmez’in konuşmasının ardından kupa lana kulüp yöneticileri objektiflere hep birlikte poz verdi.

Spor Servisi

Kros yarışmalarında Paşabahçe klasiği
Önceki Kros yarışmalarında Paşabahçe klasiği
Beykoz elektrik kesintileri (27 Eylül 2023)
Sonraki Beykoz elektrik kesintileri (27 Eylül 2023)
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz