Amatör Kulüplerimize hayırlı olsun

  • 0
  • 6771

Müsabaka sırasında sağlık personeli görevlendirilmesi ilgili ile çalışmayı Bakanlar Kurulu ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan onayladı.

Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu'nun uzun süredir uygulanması için  çaba sarf ettiği ve üzerinde çalışma yaptığı 'amatör futbol sahalarında müsabaka sırasında sağlık personeli ' görevlendirilmesi ilgili  ile çalışması, Bakanlar Kurulu'nun onayından  geçerek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından imzalandı ve T.C.Resmi Gazete'de yayımlandı.TFF Yönetim Kurulu Üyesi ve TASKK Genel Başkanı Ali Düşmez  konuyla ilgili  yaptığı açıklamada, "Tüm Amatör Spor Kulüplerimizin en büyük sorunu olan sahalara sağlık görevlisi atanması konusunda Başta Sağlık Bakanımız sayın Dr. Mehmet Müezzinoğlu’na, Spor Bakanımız Sayın Akif Çağatay Kılıç’a ve yoğun çalışmalarından ötürü Spor Genel Müdürümüz Sayın Mehmet Baykan’a tüm amatör spor kulüpleri adına teşekkürü bir borç biliriz, amatör spor camiamız adına minnetimizi sunarız" ifadelerini kullandı.


Bu imzalanan ve Resmi Gazete de yayımlanan belgeye göre bundan sonra oynanacak tüm amatör müsabakalarda ücreti federasyon tarafından karşılanacak sağlık görevlileri görev yapacak. Tüm Beykoz kulüplerine hayırlı olsun.

Spor Servisi

Beykoz’da 21-22 Kasım maç programı
Önceki Beykoz’da 21-22 Kasım maç programı
BEDES deprem bölgesinde umutlara nefes veriyor
Sonraki BEDES deprem bölgesinde umutlara nefes veriyor
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz