Spor

Amatör fikstüründe YGS değişikliği

Amatör fikstüründe YGS değişikliği
12.03.2015 11:20
| | |
5591

Beykoz İlçe takımlarımızda yep yeni bir sezon heyecanı da U13 Yaş Grubu karşılaşmaları ile başlıyor.

Bu güne kadar İstanbul Süper Amatör Ligde Grup karşılaşmaları, İstanbul 2. Amatör Lig, U17, U15 ve U11 Yaş Gruplarında sezon kapanırken halen devam etmekte olan İstanbul 2. Amatör Lig, U19 1.Lig, U16, U14, U12 Yaş Gruplarına bu hafta itibarı ile U13 Yaş Grubu takımlarımız da ilave olacak.

Fikstürü çekilen temsilcilerimizi ilk maç heyecanı sardı. Bu hafta sonunda U19/1.Ligde maçlar hafta içine kaydırıldı, çünkü 15 Mart 2015 Pazar günü bu yaş grubu takımlarında forma giyen pek çok futbolcunun katılacağı Yüksek Öğretime Geçiş Sınavı (YGS) yapılacak. Dost Beykoz olarak tüm katılımcılara başarılar diliyoruz.

Her hafta olduğu gibi bu hafta da  TFF İstanbul-İASKF verilerinden seçtiğimiz maç listesine gelince;

14 MART 2015 CUMARTESİ

ORTAÇEŞME SAHASI

10.00 TOKATKÖYSPOR-KAVACIKSPOR U16 LİGİ :

12.00 ORTAÇEŞMESPOR-ALTINORDUSPOR U16 LİGİ :

14.00 SOĞUKSUSPOR-KARTAL BULVARSPOR U16 :

16.00 GÜMÜŞSUYUSPOR-BEYKOZ 1908 U16 :

PAŞABAHÇE STADI

11.00 PAŞABAHÇESPOR-ACIBADEM ÜSKÜDAR U16 :

13.00 MESUDİYESPOR-AKBABASPOR 2.AMATÖR LİG :

GÜMÜŞSUYU SAHASI

11.00 RÜZGARLIBAHÇESPOR-TED İST.KOLEJİ SK U12 ORHAN SAKA LİGİ :

13.00 ÇENGELKÖYSPOR-KAVACIKSPOR U12 OHAN SAKA LİGİ :

A.HİSARI SPOR AKADEMİSİ STADI

12.00 KÜÇÜKSU YENİMAHALLE-DUDULLUSPOR U16 :

14.00 TED İST.KOLEJİ SK-KARTAL ÇAVUŞOĞLU U16 :

MALTEPE BLD.İDEALTEPE SUNİ ÇİM SAHASI

14.00 ESENKENTSPOR-GÖLLÜSPOR 2.AMATÖR LİG :

DOLAYOBA HALI SAHA

14.00 PENDİKSPOR-ÇUBUKLUSPOR U12 ORHAN SAKA LİGİ :

ÇAVUŞBAŞI SAHASI

16.00 ÇAVUŞBAŞISPOR-ÖRNEK GENÇLİK U16 :

ALEMDAĞ STADI

16.00 ÜSKÜDAR İCADİYESPOR-ÇİĞDEMSPOR 2.AMATÖR LİG :

PENDİK KURTKÖY SAHASI

16.00 KAVAKPINARSPOR-ANADOLUKAVAĞISPOR 2.AMATÖR LİG :

15 MART 2015 PAZAR

GÜMÜŞSUYU SAHASI

11.00 ÇAVUŞBAŞISPOR-BEYKOZ 1908 U12 ORHAN SAKA LİGİ :

12.00 ÇİĞDEMSPOR-ÖRNEKKÖYSPOR U12 ORHAN SAKA LİGİ :

13.00 DNZ.İŞLETMELERİ-ORTAÇEŞMESPOR U12 ORHAN SAKA LİGİ :

14.00 KÜÇÜKSU YENİMAHALLE-GÜMÜŞSUYU U12 ORHAN SAKA LİGİ :

FİKİRTEPE DUMLUPINAR SAHASI

12.30 İSTANBUL DSİ-MESUDİYESPOR U14

PAŞABAHÇE STADI

12.30 PAŞABAHÇESPOR-VALİDE TAYFUNSPOR U14 :

DUDULLU STADI

13.00 DUDULLUSPOR-ORTAÇEŞMESPOR U14 :

A.HİSARI SPOR AKADEMİSİ STADI

13.00 GÜMÜŞSUYUSPOR-KARTAL BDL.SPOR U16 :

14.30 KAVACIKSPOR-İST.KARTALLARI U14 :

16.00 KÜÇÜKSU YENİMAHALLE-PENDİKGÜCÜ U14 :

ORTAÇEŞME SAHASI

14.00 KANLICASPOR-AYDINLISPOR 2.AMATÖR LİG :

16.00 ÖRNEKKÖYSPOR-PENDİK VELİBABA 2.AMATÖR LİG :

RİVA STADI

16.00 RİVASPOR-ATAŞEHİRGÜCÜ

MALTEPE BLD.SUNİ ÇİM STADI

16.00 ÖRNEKSPOR-DENZİCİLİK İŞLETMLERİ 2.AMATÖR LİG :

ÜMRANİYE BLD.SUNİ ÇİM SAHASI

16.00 YAMANSPOR-BEYKOZ 1908 A.Ş. U14 :

SELİMİYE STADI

16.00 PAŞABAHÇESPOR-YEŞİLKÖYSPOR SAL KLASMAN :

16 MART 2015 PAZARTESİ

PAŞABAHÇE STADI

11.30 ÇUBUKLUSPOR-ÇENGELKÖYSPOR U14 :

13.00 PAŞABAHÇESPOR-ŞİLESPOR U13 :

14.30 ÇUBUKLUSPOR-GÜMÜŞSUYUSPOR U13 :

16.00 ÇUBUKLUSPOR-İDEALTEPESPOR U19/1 :

ORTAÇEŞME SAHASI

13.00 MESUDİYESPOR-BEYKOZ 1908 U13 :

A.HİSARI SPOR AKADEMİSİ DIŞ SAHA

13.00 KAVACIK-ÇAVUŞBAŞISPOR U13 :

KARTAL YUNUS SAHASI

16.00 KARTAL ÇAVUŞOĞLU-ÇAVUŞBAŞISPOR U19/1 :

KAYNARCA SAHASI

14.00 PENDİK DOĞANSPOR-PAŞABAHÇESPOR U19/1 :

16.00 BALKAN YEŞİLBAĞLAR-GÜMÜŞSUYUSPOR U19/1 :

ALEMDAĞ STADI

16.00 ALEMDAĞSPOR-BEYKOZ 1908 U19/1 :

18 MART 2015 ÇARŞAMBA

MERKEZ EFENDİ STADI

15.00 PAŞABAHÇESPOR-NİŞANTAŞISPOR SAL KLASMAN:

Spor Servisi

 

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Amatör, YGS


DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"