Siyaset

Amacımız tek yumruk, tek ses olmak

Amacımız tek yumruk, tek ses olmak
2014.08.31 00:00
| | |
3125

CHP Beykoz Belediye Başkan Aday Adayı Nafiz Ünlü, basın, siyaset ve sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle bir araya geldi.

Rüzgarlıbahçe'de yer alan Yörem Çağ Kebap'ta bir basın toplantısı düzenleyen CHP Beykoz Belediye Başkan Aday Adayı Nafiz Ünlü, mutsuz bir Beykozlu görmek istemediğini dile getirerek, insanların evlerinde huzur içinde yaşamalarını istediğini kaydetti. Ülke için, toplum için çalışan, insanların mutluluğundan başka bir beklentisi olmayan Beykozlular'dan birisi olduğunu ifade eden Nafiz Ünlü, "Herkesin aşı olsun, işi olsun istiyoruz. Beykoz bir 5 yıl daha kaybetmesin istiyoruz. Beykoz'u CHP'ye kazandırmak istiyoruz" diye konuştu.

Geceye davetli olmasına ve ‘Geleceğim!’ demesine karşın CHP Beykoz İlçe Başkanı Hızır YılmazNafiz Ünlü'nün programına katılmadı.

CHP Beykoz Belediye Başkan Aday Adayları'ndan Nafiz Ünlü, Yörem Çağ Kebap'ta misafirlerine akşam yemeği ikram etti. CHP İlçe Başkanı Hızır Yılmaz ve CHP İlçe teşkilatını yemeğe davet ettiğini dile getiren Nafiz Ünlü, "Gelen arkadaşlarıma da gelmeyen arkadaşlarıma da teşekkür ediyorum" dedi. Katılımda birliği sağlayamamaktan dolayı üzgün olduğu fark edilen Nafiz Ünlü, buna karşın yine de birlik ve beraberlik mesajları vermeyi de ihmal etmedi. Beykoz Belediye Başkan Aday Adayı olarak her kim belirlenirse belirlensin, tüm diğer adaylarca destek verilmesi gerektiğine işaret eden Ünlü, şunları kaydetti:

‘Millete efendilik yoktur, hizmet vardır’

“Bizim burada hedefimiz, tek vücut tek yumruk olmak. Bölünmeden, parçalanmadan tek ses vermek istiyoruz. İçinde bulunduğumuz süreçte, diğer partilere malzeme vermemek ve partimizi yıpratmamak açısından birliğimizi ve bütünlüğümüzü bozmadan saygı ve sevgi çerçevesinde aday adaylığı sürecini geçirmek en büyük arzumuzdur. Tek hedefimiz, Beykoz halkının arzu ettiği yaşanabilir, çağdaş bir Beykoz kurmaktır. Atatürk'ün dediği gibi ‘Millete efendilik yoktur, hizmet vardır. Bu millete hizmet eden, onun efendisi olur’. Bu bizim de en büyük ülkümüzdür.

Sonuç olarak, ister tabanımızın, ister Genel Merkezimizin belirleyeceği yöntemler sonucunda aday gösterilecek olan kişinin etrafında bu mücadeleye devam edeceğimi kamuoyuna açıklamak isterim. Bu mücadelede aday olarak ister biz, ister başka bir arkadaşımız olsun, irademiz değişmeyecektir. İnanıyoruz ki diğer aday adaylarımız ve onların çalışma arkadaşları da aynı düşünce içerisindedirler. Hangi arkadaşımız seçilirse seçilsin, hedefimiz bir ve aynıdır: Beykoz'u Cumhuriyet Halk Partisi'ne kazandırmak... Bunun için çalışacağız. Hangi arkadaşımız aday olursa olsun, arkasında tek vücut olarak duracağız.”

‘Beykoz Türkiye’nin gözbebeği’

Ülkenin bugünkü durumunu "üzerinde karabulutlar dolaşıyor" ifadeleriyle tanımlayan CHP Beykoz Belediye Başkan Aday Adayı Nafiz Ünlü"Türkiye'nin gözbebeği"dediği Beykoz'da önümüzdeki seçimler için hayli iddialı konuştu. "Beykoz'u AKP'nin karanlığından kurtarmak istiyoruz" diyen Nafiz Ünlü, siyaseti halk için yaptıklarını vurguladı. İl Başkan Yardımcılığı ve Saymanlık görevlerinde bulunduğu 2 buçuk yıllık süreç içerisinde ne öğrendiğini de belirten Nafiz Ünlü, şöyle söyledi:

"Son yerel seçimlerden, Sayın Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu ve Sayın Genel Başkan Yardımcımız Gürsel Tekin ile çalışmamızda şunu öğrendim: Başarı için; çalışmak, azim ve heyecan gereklidir. Bu ülküyle hareket edebiliyorsak, başarı bizim için mutlaktır"

Kadın Kolları Örnekköy’deymiş

Konuşmasının bitimine yakın eline bir not ulaştırılınca, Nafiz Ünlü nota bakarak şunları dile getirdi: "Bu arada bir not geldi. Kadın Kollarımız, Örnekköy'deki bir olay için orada bulunuyormuş. Ben başta da söyledim. Gelse de gelmese de herkese teşekkür ediyorum"

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, CHP, Nafiz Ünlü

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"