Allah kardeşlerimizin yardımcısı olsun

  • Güncelleme: 06.01.2014 00:11
  • Okunma: 9347 kez
  • Yorum: 0
Sabah saatlerinde çıkan yangınla kül olan Sosyete Çarşısı’nda esnaf kan ağlarken Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek yangın yerinde incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgi aldı.
Allah kardeşlerimizin yardımcısı olsun

Başkan Çelikbilek, Beykoz Kaymakamı Süleyman Erdoğan ile de bir görüşme yapacağını ve yasalar çerçevesinde bir şey yapmaya çalışacaklarını söyledi

Çubuklu’daki Sosyete Çarşısı’nda çıkan yangında 170 dükkan kül olurken başta Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek olmak Belediye Meclis Üyeleri, AK Parti İlçe Yöneticileri, CHP İlçe Başkanı Bahadır Yavuz ve CHP İlçe Teşkilatı yangın yerine gelerek esnafların dertlerini dinlediler.

Meydana gelen yangın felaketinden dolayı son derece üzgün olduğu gözlenen Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek yaptığı açıklamada, “tek tesellimiz can kaybının yaşanmamış olmasıdır” dedi.

Esnaflarla da bir süre dertleşen Başkan Çelikbilek, “Şu anda Pazar tamamen yanmış vasiyette. Herhangi bir dükkânın kurtulduğunu söylemek mümkün değil. Biz de geldik arkadaşları dinledik bir değerlendirme yapacağız. Esnafımızın lehine ne yaparız buna bakacağız. Şu an olay yeri inceleme çalışmalarını yapıyor. Onların raporunu bekliyoruz” dedi.

Allah kardeşlerimizin yardımcısı olsun

 “Zor bir durum. Allah kardeşlerimizin yardımcısı olsun. Bu gün bu heyecan ve üzüntüyle sağlıklı karar almak çok zor. Yarın yangından zarar gören vatandaşlarımızla Belediye’de bir görüşme yaparak neler yapabileceğimize bakacağız” diyen Çelikbilek “buradan ayrıldıktan sonra Sayın Kaymakam’la da bir görüşme gerçekleştireceğim. Yaşanan bu felaketi yasalar çerçevesinde vatandaşlarımızın en çok lehine olabilecek durum ne ise o kapsamda değerlendirmeye çalışacağız” şeklinde konuştu.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz