Alkollü Başkan Beykoz’da gençleri tartakladı

  • 0
  • 15659
Alkollü Başkan Beykoz’da gençleri tartakladı
Alkollü Başkan Beykoz’da gençleri tartakladı

Soğuksu Mahallesinde bayrak ve afiş çalışması yapan gençler arasında çıkan kavga Beykoz’da tartışma konusu oldu.

Bölgede çalışma yapan gençler arasında, tartışma yaşandığı görülen video kayıtlarında, CHP Beykoz Gençlik Kolları Başkanı Ozan Yılmaz, bir genci kolundan tutarak kalabalıktan uzak bir yere götürdüğü ve orada gence el kol hareketi yaptığı görülüyor.

Ozan Yılmaz’ın el kol hareketleri karşısında, tehlikenin farkına varan genç oradan uzaklaşmaya çalışsa da Yılmaz, gencin peşinden giderek onu tartaklamaya başlıyor. Bu durum karşısında diğer gençlerde duruma müdahil olmak istese de Ozan Yılmaz’ın kontrolsüz hareketleri karşısında ortam geriliyor.

Alkollü olduğu söylenen CHP Beykoz Gençlik Kolları Başkanı Ozan Yılmaz’ın gençlere yönelik kontrolsüz tavırlarını içeren videonun sosyal medya ya düşmesi gündem oluştururken, Ozan Yılmaz’ın “Ne konuşuyorsun sen? Lan ne olacak? Beşiniz gelsin lan. Ne olacak?” diye bağırarak gençleri korkutmaya çalıştığı da kameralara yansıdı.

Darp edilen gencin kardeşi o görüntüleri sosyal medya hesabından paylaştı.

Yapılan paylaşımda, “CHP Beykoz gençlik kolları başkanı Ozan Yılmaz ve yancısı Ozan Başgül denilen şahıs bu gece alkol almış bir şekilde Soğuksu Mahallesi'nde kardeşime saldırdı. Olayın görüntüsü, her şey açık şekilde görünüyor. Böyle şahıslar bir parti adı altında, devletin verdiği yetki ve güçle artistlik yapma hakkını nereden buluyor! Bu gücü kimden alıyor! Siz kimsiniz?” ifadeleri kullanıldı.

Haber Merkezi

Beykoz gençlerinin mücadelesinde gülen taraf Paşabahçe oldu
Önceki Beykoz gençlerinin mücadelesinde gülen taraf Paşabahçe oldu
Beykoz Spor Kulübü için olağanüstü kongre istediler
Sonraki Beykoz Spor Kulübü için olağanüstü kongre istediler
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz