Ali Koç Beykoz'dan uyardı, artık sahamıza gelemez

  • 0
  • 5469
Ali Koç Beykoz'dan uyardı, artık sahamıza gelemez

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Beykoz Riva'da yaptığı açıklamada Hakem Palabıyık için bir daha Şükrü Saraçoğlu'na giremeyeceğini söyledi.

Başkan Ali Koç ile kulüp yöneticileri Erol Bilecik, Ahmet Ketenci, Burak Kızılhan ve Özgür Özaktaç, Beykoz Riva'daki TFF Tesisine gelerek, TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi görüştü.

Yaklaşık 1.5 saatlik görüşmenin ardından konuşan Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, "Sivasspor-Galatarasay maçında yaşananlar, Adana Demirspor-Fenerbahçe maçında yaşananlar, Türk hakemlik müessesesinin iflasının belgesidir, sertifikasıdır. Bunda artık tartışacak bir konu yoktur." dedi.

Koç, "Yabancı hakem konusuna en karşıyken artık yabancı hakem denememiz lazım denen bir noktaya geldik. Bu kadar kısa sürede bunu yapabilirler mi yapamazlar mı bilmiyoruz. Ali Palabıyık bir daha maç alır maç almaz, onu bilmem. Ancak bildiğim bir şey var ki, bu arkadaş kariyeri boyunca bizim stadımıza, en azından bizler yöneticiyken bir daha giremez."

Ali Palabıyık'ın pek çok şaibeli maçı olduğunu dile getiren Koç, şunları söyledi:

"Özelde konuştuklarımı burada açıklayamam. Ama kabul etsin, etmesin kimin puanları gidiyor, kimlere avantaj sağlanıyor? Sivas maçından 3 puan, dün iki puan 5 puan...E nasıl olacak bu iş? Camiamıza sesleneceğim."

Haber Merkezi

Beykoz 1908’in galibiyeti ortalığı gerdi
Önceki Beykoz 1908’in galibiyeti ortalığı gerdi
Kavacık Yaşam Merkezi’nde iftar sonrası yaşam
Sonraki Kavacık Yaşam Merkezi’nde iftar sonrası yaşam
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz