Ali Düşmez Beykoz’da kulüp temsilcileri ile buluştu

  • Güncelleme: 13.07.2020 17:47
  • Okunma: 4155 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Kulüpler Birliği yaşanan Pandemi süreci sonrasında ilk toplantısını Örnekköy‘de yaptı.
Ali Düşmez Beykoz’da kulüp temsilcileri ile buluştu

Örnekköy Spor Kulübünün ev sahipliğinde yapılan kahvaltı ve sonrasındaki toplantıya özel bir konuk da vardı… Ali Düşmez

Beykoz Kulüpler Birliği Başkanı Asım Özdemir, yaşanan süreci dikkatle takip ettiklerini söylerken, “Spor Kulüplerinin ülke genelinde muhatap kaldıkları bu süreç hepimizi etkiledi. Spor Kulüplerimiz zor durumda kaldı, tüm yaş kategorilerinde müsabakalara iptal oldu. Pandemi sürecinde hayatını kaybedenlere Yüce Allah’tan Rahmet, tedavi olan, hastalığın muhatabı olmuş tüm vatandaşlarımıza da acil şifalar diliyoruz.” dedi.

Türkiye Futbol Federasyonu Başkan Yardımcısı, Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu ve İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Ali Düşmez, Beykoz İlçesi Spor Kulüplerinin aylar sonraki ilk toplantısında hazır bulunurken, sportif anlamda yaşanan süreç hakkında aktarımlarda bulundu.

Beykoz İlçesi Amatör Spor Kulüp Başkan, Yönetici ve Teknik Kadrodaki isimler bazında oldukça geniş bir katılım sağladığı kahvaltılı toplantıda TFF İstanbul İl Başkanı Ali Tanrıyaşükür’de iştirak edenler arasında idi.

Ali Düşmez toplantıya katılım sağlamaktan dolayı oldukça mutlu olduğunu ifade ederken, “Beykoz’un benim için çok farklı bir yeri olduğunu biliyorsunuz. Burada futbol oynadım, aile büyüklerimin mezarı burada ve de birçok dostum, arkadaşım bulunmakta. Beykoz çıkmış olduğumuz yolda bizlere her zaman destek olmuştur. Bu güne değin amatör spor kulüpler bazında yapmış olduğumuz hizmetler ortada. Önümüzde Ağustos Ayında yeni bir seçime gidiyoruz. Seçimin tüm amatör camiası için hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Ali Düşmez

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz