Ali Bilir Beykozlu Rizelilerin konuğu oldu

  • 0
  • 7024
Ali Bilir Beykozlu Rizelilerin konuğu oldu
Ali Bilir Beykozlu Rizelilerin konuğu oldu

2014 Mahalli Genel Seçimleri’nde sayılı günler kala aday adayı ziyaretleri de sıklaştı. AK Parti’den Beykoz Belediye Başkan Aday Adayı olan Ali Bilir Beykoz Rizeliler Derneği’ni ziyaret etti.

Ali Bilir’i Beykoz Rizeliler Derneği Başkanı Haydar Çelik ve Yönetim Kurulu Üyeleri karşıladı. Yaklaşık bir saat süren ziyarette Bilir aday adaylığı sürecini ve çalışmalarını anlatırken, 2014 seçimlerine yönelik “hizmetin devam etmesi ve projelerin tamamlanması açısından çok önemli bir seçim” değerlendirmesinde bulundu. Bilir şöyle konuştu, “Sayın Belediye Başkanımız geçen 5 yılda çok önemli hizmetler üretti. Her şey bir yana 2-B ve İBB arazilerinin vatandaşlara devri başlı başına tarihi bir gelişmedir. Beykozlu vatandaşlarımız 2014 seçimlerinde bu hizmetlerin ve projelerin devam edip etmeyeceğini oylayacak. İnşallah Beykoz kazanır.”

Beykoz Rizeliler Derneği Başkanı Haydar Çelik Ali Bilir’e ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirirken aday adaylığına yönelik çalışmalarında da başarılar diledi. Çelik Beykoz Rizeliler Derneği olarak yaptıkları çalışmalardan da bahsederek sıra dışı bir dernekçilik anlayışı içerisinde olduğunu ifade etti.

Ziyaretin son bölümünde Haydar Çelik Ali Bilir’e Rize’nin tanıtımıyla ilgili bir takım görseller verirken ayrıca Organik Rize çayı da hediye etti. Bu esnada yine bir başka AK Parti Belediye Başkan Aday Adayı, Ahmet Hulusi Batu Rizeliler Derneği’ni ziyarete gelirken toplu olarak çekilen fotoğrafın ardından Bilir dernek merkezinden ayrıldı.

Haber Merkezi

Öğretmenlerin tuvalinden Sanat Galerisi
Önceki Öğretmenlerin tuvalinden Sanat Galerisi
İŞKUR ve ÜMSİAD’dan işverenlere bilgilendirme
Sonraki İŞKUR ve ÜMSİAD’dan işverenlere bilgilendirme
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz