Spor

Albayrak'tan Kavacıkspor'a söz

Albayrak'tan Kavacıkspor'a söz
15.10.2015 19:27
| | |
5489

Kavacıkspor'un yıllardır süre gelen saha problemini AK Parti İstanbul Milletvekili Berat Albayrak çözecek.

Kavacıkspor'un yıllardır süre gelen saha problemini AK Parti İstanbul Milletvekili Berat Albayrak çözecek.

Yıllardır kullanmakta oldukları sahaları ile ilgili sorun yaşayan, bir zamanlar sabahtan akşama değin resmi amatör maçların oynandığı Kavacıkspor'da Yönetim, bu konu için çalmadık, kapı ve makam bırakmamıştı. Hep, bu sefer olacak gibi dedikleri anlarda karşılarına yeni pürüzler çıktı. Kavacıkspor tesislerinde geçen günlerde seçim çalışmaları kapsamında bölgede çalışmalar gerçekleştiren AK Parti Bölge Milletvekili Adayı Berat Albayrak'ın ziyareti vardı. 

Kulüp İkinci Başkanı ve Kavacık Mahallesi Muhtarı Yusuf Kesici ile Sportif Koordinatörü Murat Yılmaz tarafından karşılanan Albarak'a gelinen noktada yaşadıkları sorunlar anlatıldı. "Bizim tek isteğimiz toprak sahadan kurtulabilmek. Bunu gerçekleştirebildiğimiz anda mahallemizin çocuk ve gençleri için çok güzel bir alternatif oluşturmuş da olacağız. Sporcu sayımızda katlamalar olacak. Bu çocukları kışın çamura, yazın toza muhatap etmek istemiyoruz. Tesisimizin sahasını gören aileler çocuklarını buraya göndermek istemiyor, gönderen ise daha sonra iptal ediyor. Bu konuda yardım ve desteklerinizi bekliyoruz. Tüm resmi kurumlarda müracaatlarımız, taleplerimiz mevcut" diye konuşan kulüp yetkilileri kendilerinden güzel bir haber beklediklerini sözlerine eklediler.

AK Parti Bölge Milletvekili Adayı Berat Albayrak ise Kavacıkspor'un modern, suni çim sahaya kavuşabilmesi için bizzat sorunun takipçisi olacağını belirtirken, "Konuyu enine boyuna araştıracağız. Kavacıkspor Yöneticilerinin çocuk ve gençlere yönelik çalışmaları, ve de düşünceleri her türlü övgüye değer. İnşallah bu sorunu çözüp pırıl, pırıl bir sahaya kendilerini kavuşturacağız" diye konuştu.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, AK Parti, Milletvekili, Berat Albayrak, Yusuf Kesici, Sportif Direktör, Murat Yılmaz

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"