Alacak verecek tartışması...3 yaralı

  • 2014.09.08 00:00
  • Güncelleme: 04.11.2021 09:59
  • Okunma: 10257 kez
  • Yorum: 0
Beykoz'da, aralarında bir şirketin devri yüzünden tartışma çıkan iki grubun kavgası kanlı bitti.
Alacak verecek tartışması...3 yaralı

Çıkan kavgada 1 kişi silahla vurularak yaralanırken, bir kişi darp edildi, 1 kişi de kalp krizi geçirdi. 

Olay, saat 16.00 sıralarında, Beykoz Kavacık Mahallesi Orhan Veli Kanık Caddesi 47 numarada meydana geldi. İddiaya göre, bir süre önce, Mehmet Ustabaşı isimli müteahhit, sahip olduğu inşaat firmasını Sinan Aktaş’a devretti. Ancak bir süre sonra taraflar arasında devir şartlarına uyulmadığı iddiasıyla husumet başladı. Sinan Aktaş, yanında kardeşi Arif Aktaş ile birlikte konuyla ilgili konuşmak üzere bugün Mehmet Ustabaşı’nın Kavacık’ta bulunan iş yerine geldi. Ustabaşı’nın oğlu Masum Ustabaşı’nın da bulunduğu görüşme bir süre sonra tartışmaya dönüştü. Kısa süre sonra taraflar arasında kavga çıkınca Arif Aktaş silahına sarıldı. Çıkan arbede de Sinan Aktaş darp sonucu, Arif Aktaş da silahla vurularak yaralandı. Firma sahibi Mehmet Ustabaşı ise kalp krizi geçirdi. Bağırışları duyan çevre sakinlerinin haber vermesi üzerine kısa sürede olay yerine gelen polis ekipleri, tarafları ayırdıktan sonra olay yerine sağlık ekiplerini çağırdı.

 
Sağlık ekipleri yaralılara ilk müdahaleyi yaptıktan sonra Arif Aktaş ve Sinan Aktaş’ı ambulansla Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırırken, olay sonrasında kalp krizi geçiren Mehmet Ustabaşı da ambulansla Beykoz Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Ustabaşı oğlu Masum Ustabaşı ise polis ekipleri tarafından gözaltına alınırken, konuyla ilgili soruşturma başlatıldı.

Öte yandan, bir görgü tanığı, şahıslardan birinin işyerinin balkonuna çıkarak yardım istediğini belirterek “Daha sonra balkona başka şahıslar çıktı. Ellerinde sopa vardı. Adamı içeri soktular ve dövdüler. Sonra ambulans geldi. Adamı içerde delik deşik etmişler, yaralıydı” şeklinde konuştu.
 
Haber Merkezi
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz