Alaattin Köseler'in Ayak Sesleri

  • 0
  • 11859
Alaattin Köseler'in Ayak Sesleri
Alaattin Köseler'in Ayak Sesleri
Alaattin Köseler'in Ayak Sesleri
Alaattin Köseler'in Ayak Sesleri

CHP'nin muhtemel Belediye Başkan Adayı Alaattin Köseler, önce Meclis'teki grup toplantısına katıldı sonra da Meclis çalışmalarını izledi.

Alaattin Köseler, önce CHP'lilerin Meclis'teki grup toplantısına katıldı sonra da Meclis çalışmalarını izledi.

2014 yılında yapılacak yerel seçimlerde CHP’nin en kuvvetli aday adayı olarak değerlendirilen Beykoz Belediyesi eski Başkanı Alaattin Köseler resmen sahaya indi.

Uzun süredir birçok aday adayının çalışma yapmasına rağmen sessiz kalmayı tercih eden ve hiçbir şekilde siyasi açıklaması olamayan Köseler, Beykoz Belediye meclisi CHP Grubuna sabah toplantısına sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi.

Ziyarette aday adaylığına ilişkin ilk sinyalleri veren Köseler, 2009 yılında beraber seçim çalışmaları yaptığı Meclis üyelerine önemli mesajlar verdi.

Sizler benim için çok önemlisiniz!

“2009 yılında bizler beraber seçimlere girdik… Seçimleri kazansaydık bugün beraber çalışıyor olacaktık” şeklinde konuşan Köseler, “sizler benim için çok önemlisiniz, birlik ve beraberlik yolunda azami gayret sarf edin... İnşallah yaptığınız çalışmaların sonucunda, kadrolarımızla 2014 yılında ipi göğüsleyen taraf biz olacağız” dedi.

Köseler’in Gruba yapmış olduğu ziyaretten son derece memnun oldukları gözlenen CHP’li üyeler gündeme ilişkin değerlendirmeler yaptıktan sonra genel Kurul Salonu’na geçti.

Oturumu baştan sona takip etti…

Ziyaretin ardından Belediye Meclisi'nin Mayıs ayı Olağan Toplantısı'nı da locadan izleyenAlaattin Köseler'i Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek de muhabbetle karşılayarak, toplantıya başlamadan önce "Hoşgeldiniz" diyerek seslendi. Yücel Çelikbilek'in "Eski Başkanlarımızdan Sayın Alaattin Köseler de aramızda, kendisine Hoşgeldiniz diyorum" sözlerinin ardından tüm Meclis Üyeleri locaya dönüp bakarken, Alaattin Köseler bu ilgiye tebessümle karşılık verdi.

Meclis toplantısını baştan sona takip eden Alaattin KöselerYalçın Çolak'ın İspanya Gezisi'ne dair sunumunu gerçekleştirmeden sessiz sedasız locadan ayrıldı.

Haber Merkezi

CHP Beykoz'da renk değiştirdi
Önceki CHP Beykoz'da renk değiştirdi
Anadoluhisarı İdmanyurdu tek puanla yetindi
Sonraki Anadoluhisarı İdmanyurdu tek puanla yetindi
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz